Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Перший українець-випускник із синдромом Дауна знайшов роботу за фахом

Це сталося після виходу в ефір телеканалу "1+1" сюжету про нього.

Після ефіру ТСН хлопцю зі синдромом Дауна, який першим з таким діагнозом отримав в Україні вищу освіту, запропонували роботу. Богдан Кравчук із Луцька вже навіть сходив на співбесіду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хвилювався перед нею і сам випускник вишу, і його мама Євгенія Кінах. На них чекали в інституті післядипломної освіти – дипломованому бакалавру історії пропонують посаду екскурсовода у музеї. "Буде фрагменти екскурсій проводити та з експонатами працювати. Він же історик", - каже директор Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петро Олешко.

Відео Парубку із синдромом Дауна запропонували роботу після здобуття вищої освіти

За долею Богдана Кравчука з Луцька ТСН слідкує уже два роки. Розповідали, як хлопець, закоханий в історію, водив рідним містом екскурсії, а потім, як отримав омріяний диплом про вищу освіту. Після цього не минуло й тижня, як юнака покликали на співбесіду. Ким працюватиме хлопець – ТСН розповість.  

Парубку із синдромом Дауна запропонували роботу після здобуття вищої освіти

Одразу після написання заяви хлопцю показали робоче місце і познайомили з його керівницею Аллою Анатоліївною. Цю роботу Богдан Кравчук отримав через тиждень після завершення навчання. На другий день після отримання диплому він став гостем студії ТСН і на прощання вражена спілкуванням з ним ведуча Наталя Мосейчук висловила впевненість, що хлопець без роботи не залишиться.

Разом із роботою хлопець отримав від благодійного фонду щомісячну стипендію у 3 тисячі гривень. Молодого екскурсовода вже заохочують зробити авторські екскурсії на теми, які його цікавлять – і це буде справжній туристичний ексклюзив. У серпні на молодого історика вже чекають на роботі.

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич

Залиште свій коментар

Вибір редакції