Перший за честю православний патріарх пообіцяв молитися за Україну

Глава Константинопольської церкви прийняв у себе президента Порошенка.

Президент України Петро Порошенко завершив дводенний візит до Туреччини. На тлі потеплішання політичних стосунків, невирішеними залишаються питання в церковній царині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вдень глава держави зустрівся з Вселенським патріархом Варфоломієм, який має резиденцію в давньому Константинополі – теперішньому Стамбулі. Саме Константинопольська церква є матір'ю для Київської митрополії – в Х ст. князь Володимир отримав християнство саме з берегів Босфору.

Президент і патріарх говорили про перспективи творення єдиної помісної церкви. Варфоломій пообіцяв молитися за завершення війни, мир і єдність в Україні.

Як відомо, в Україні один із храмів "Софії Київської" віддали для богослужінь УПЦ-КПДля проведення богослужінь відводять трапезну церкву, зведену у XVIII столітті. Нині там експонується виставка. Після облаштування приміщення для служби експозицію зменшать.

Президент України завершив дводенний візит до Туреччини

Фрегат "Гетьман Сагайдачний" у ці хвилини на марші до Одеси. Позаду - спільні навчання з турецькими колегами, на борту - допомога від офіційної Анкари. Президент України завершив дводенний візит до Туреччини. На тлі потепління політичних взаємин, нерозв'язанні питання залишаються у справах церковних. Президент Порошенко зустрівся сьогодні із Вселенським патріархом Варфоломієм. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: