Персон нон-ґрата більше немає

Проблему існування списків персон нон-ґрата знято з порядку денного україно-російських відносин, заявляє Олександр Чалий.


Проблему існування списків персон нон-ґрата на сьогодні знято з порядку денного україно-російських відносин.
Як передає кореспондент УНІАН, про це на брифінгу заявив заступник глави Секретаріату президента України Олександр Чалий.

Він підкреслив, що ця проблема, яка існувала в останні півтора роки в двосторонніх відносинах між Україною і Росією, є на сьогодні закритою.

"Сторінка перегорнута", - сказав Олександр Чалий.

За його інформацією, українська сторона скасувала всі свої рішення про недопущення російських громадян на територію України.

Щодо російської сторони, у нього немає інформації про стовідсоткове скасування відповідних списків. 

Костянтин Затулін
Костянтин Затулін, Володимир Жириновський та Олександр Дугін знову можуть безперешкодно приїздити до України.

"Однак існувала відповідна домовленість між президентами України й Росії Віктором Ющенком і Володимиром Путіним щодо цього питання, українська сторона його виконала на 100%, сподіваємось, що й російська сторона також буде дотримуватись домовленостей між двома президентами", - наголосив Олександр Чалий.

Раніше, 9 липня, Служба безпеки України та Міністерство закордонних справ заявили, що Україна скасувала постанови про заборону в`їзду окремим громадянам Російської Федерації.

10 липня офіційний представник МЗС РФ Михайло Каминін заявив, що Росія, своєю чергою, також зняла обмеження на в`їзд на свою територію окремих громадян України.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: