Персона нон-грата уже в Україні

МЗС заявляє, що 8 липня російському політтехнологові Глібу Павловському було дозволено в'їзд на територію України.

Міністерство закордонних справ заявляє, що 8 липня російському політичному технологові Глібу Павловському було дозволено в'їзд на територію України для участі в міжнародному форумі "Форос 2007" у Криму.

МЗС у повідомив, що всі громадяни Росії, які прибули для участі у форумі "Форос 2007", були допущені на територію України після подання відповідних запрошень і надання ними інформації про мету їхньої поїздки в Україну.

Українська сторона дозволила також як крок доброї волі в'їзд в Україну Павловському, котрий також прибув на цей захід.
Після проведення відповідних формальностей в аеропорті Сімферополь Павловського 8 липня було пропущено на територію України.

Служба безпеки України й МЗС 9 липня оприлюднять окрему спільну заяву щодо врегулювання питання заборони в'їзду на територію України й Росії окремим громадянам обох країн. 

Раніше, у жовтні 2006 року СБУ заборонила в'їзд в Україну на 5 років російському політичному технологу Глібу Павловському.

Павловський - президент Фонду ефективної політики - недержавної організації, створеної в 1995 році групою приватних осіб із метою роботи в галузі політичного консалтингу, організації й проведення виборчих кампаній, взаємодії із засобами масової інформації, створення й підтримки медіа-проектів в Інтернеті.

За повідомленнями засобів масової інформації, під час виборів президента в 2004 році Павловський був політтехнологом штабу кандидата Віктора Януковича.

На парламентських виборах 2006 року він працював з командою лідера Прогресивно-соціалістичної партії Наталії Вітренко.

У червні 2007 року Україна заявила про намір ліквідувати списки російських персон нон ґрата в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: