Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Персонал лікарні Мечникова у Дніпрі власним прикладом закликав українців вакцинуватись від грипу

Медики попереджають, що проти грипу не діє цибуля чи часник

Публічне щеплення лікарів у Дніпрі. Медики обласної лікарні Мечникова вирішили не лише захистити себе від грипу, а й власним прикладом спонукати до цього інших людей, йдеться в ТСН.12.00.

Триста лікарів та медсестер щойно отримали захист від чотирьох штатів грипу, що очікується цього сезону. Тут, в обласній лікарні Мечникова, про наслідки цієї хвороби знають не з чуток. Саме сюди доправляють найтяжчих пацієнтів з усієї області та прифронтових районів Донбасу. Визнають, подекуди ускладнення від грипу настільки тяжкі, що врятувати хворих навіть у реанімації не вдається.

Для щеплення медиків спеціально облаштували пункт у лікарні, щоб усе зробити швидко. Передусім дозу вакцини отримали лікарі та медсестри, які першими приймають пацієнтів.

Усіх оглядали сімейні лікарі, вимірювали тиск та температуру. Якщо застережень не було, у кабінеті поруч робили щеплення. Усі триста доз лікарня закупила коштом профспілки. Кажуть, від МОЗ на щеплення медиків жодної копійки. І це при тому, що лікарі певні, лише вакцинація захищає від грипу. Цибуля чи часник, ані будь-які інші народні засоби так не діють.

Журналістка ТСН Ольга Павловська поділилася і власним досвідом.

«Щеплення від грипу я зробила кілька днів тому у приватній клініці. Це коштувало 500 гривень разом із консультацією лікаря. Я отримала упаковку від вакцини, вона має унікальний номер. А також перелік можливих побічних ефектів. Справді трохи боліла рука та підвищилася температура. Але, як і обіцяли лікарі, за кілька днів все минуло», - каже журналістка.

Статистика в Україні невтішна - лише три відсотки населення мають щеплення. До прикладу - у Німеччині 80, в США - 65 відсотків.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції