Пес, який пережив російський полон, повернувся на варту "Яни Капу"

Пес, який пережив російський полон, повернувся на варту "Яни Капу"

Джессі охороняє буксир.

Собака Джессі, який разом з українськими моряками був захоплений Росією біля Керченської протоки у листопаді 2018 року, повернувся на "Яни Капу". 

Фото собаки опублікувала журналістка Аліна Деак на сторінці у соцмережі Facebook.

Хто впізнає?

Опубліковано Аліною Деак Четвер, 30 квітня 2020 р.

"Хто впізнає?", - написала журналістка.

Їй відповів адвокат військовополонених моряків Микола Полозов. "Героїчний собака Джессі з буксира "Яни Капу" знову на бойовому посту!", - написав він.

Нагадаємо, наприкінці липня до України повернули собаку Джессі, який був на буксирі "Яни Капу" під час захоплення російськими силовиками. Тоді Джессі був тримісячним цуценям. Після арешту українських моряків собаку забрали співробітники прикордонної служби ФСБ Росії в Керчі. 

Звільнений з полону командир рейдового буксиру "Яни Капу" Олег Мельничук розповів про долю 25-го члена екіпажу - під час захоплення він вкусив одного із ФСБівців за ногу

7 вересня відбувся обмін полоненими між Україною та РФ у форматі "35 на 35". Літак з українськими бранцями приземлився у столичному аеропорту "Бориспіль", де на нього чекали рідні та близькі, журналісти і президент України Володимир Зеленський. Серед українців, які повернулися додому – Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Павло Гриб, Володимир Балух, Микола Карпюк, українські моряки, захоплені росіянами у Керченській протоці та інші. Повний список усіх 35 звільнених українців - дивіться за посиланням

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів