Петро Симоненко розлучається з дружиною

За словами дружини головного комуніста України, саме він став причиною їхнього розлучення.

Шлюб комуністіста Симоненка дав тріщину. Витік  інформації ТСН отримала від дружини лідера КПУ Світлани. За її словами, ініціатор розлучення - Петро Миколайович. Причина такого кроку їй невідома. Утім, закидає  чоловікові зневагу до комуністичних ідеалів.  Петро Симоненко мовчить.

У 55 років леді в червоному дає перше у своєму житті інтерв’ю. Дружина головного комуніста країни в ексклюзивному інтерв’ю ТСН розповідає про неполітичне життя відомого політика.

Із тремтячими руками та сльозами на очах Світлана Симоненко розповідає про крах сімейного життя.

Свідоцтво про шлюб та печатка в паспорті – це докази. Жінка поки що - законна дружина Петра Симоненка. Проте їхній 35-ти річний шлюб намагаються розбити треті сили. Жінка зізнається: Петро Симоненко півроку не з’являється вдома, де живе, не знає, до того ж, намагається розлучитися.

Лідер комуністів такої відвертості від власної дружини не очікував. Проте факту розлучення не заперечує.

"Це по-перше наше особисте питання. По-друге ніякого, нічого там немає, Це наша справ і зрозумійте я такого нічого не робив. Зрозуміло що її позиція така. Це наше особисте конфіденційне життя", - зазначає Симоненко.

35 років разом. Здавалося б, залізобетонний шлюб комуністичного лідера не розбити жодним молотом. Взірець для однопартійців та молодших товаришів - Петро Симоненко завжди пишався своєю родиною та дружиною.

Петро Симоненко розповідав про своє кохання: "Вона прийшла до нас в школу в 9-му. Якось всім класом ми поїхали відпочивати в ліс, я програв їй в шахи і зрозумів, що закохався. С того часу ми нерозлучні. Про те що я її кохаю оголосив одразу всім – батькам, друзям. Зустрічались п’ять років. Одружились лише тоді, коли я почав заробляти і міг утримувати родину".

Зараз Світлана намагається врятувати майже зруйнований шлюб. І закидає чоловікові нехтування українських законів.

Рішення Дніпровського районного суду про розлучення дружина комуніста оскаржуватиме. І готова пробачити чоловіка заради родини. 

Читайте також:

Гімнастка Ліля Подкопаєва розлучається із Тимофієм Нагорним

Ющенко пообіцяв затягати "гаспадіна" Симоненка по судах

Географія політики: Петро Симоненко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: