Під час АТО у Маріуполі знищено близько 20 терористів, загинув один правоохоронець – Аваков

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під час АТО у Маріуполі знищено близько 20 терористів, загинув один правоохоронець – Аваков

Будівля міськвідділу охоплено полум'ям / Фото: twitter.com/EuroMaydan

Група терористів (близько 60 осіб), озброєних автоматичною зброєю, атакували міськвідділ міліції Маріуполя

Близько 20 терористів убито і 4 взяті в полон в Маріуполі в ході бою в міському управлінні міліції, з боку правоохоронців - один убитий , 5 поранених , повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Значна частина нападників, покидавши зброю , зникла в житлових кварталах міста . Наші втрати - один убитий , 5 поранених. Уточнюються втрати в складі збройних сил" , - написав він на своїй сторінці у Фейсбуці.

Також глава МВС повідомив , що група терористів (близько 60 осіб) , озброєних автоматичною зброєю, атакували міськвідділ міліції Маріуполя.

"Була спроба захоплення будівлі, без всяких попередніх вимог. У будівлі відбувся бій, який перетворився на повномасштабне бойове зіткнення, за фактом підходу підкріплення з боку ВС і підрозділу "Омега" Нацгвардії. В результаті бою, значна частина угруповання терористів була знищена",- наводить слова Авакова Інтерфакс-Україна.

Він також поінформував , що підрозділи АТО отримали підкріплення з інших регіонів.

"Позиція по відношенню до терористів зі зброєю буде незмінна і одна - вогонь на ураження. Тим , хто прийшов зі зброєю і стріляє , хто захоплює заручників , катує їх , грабує людей , прикриваючись різними гаслами - відповідь української держави буде тільки один - знищення " , - підкреслив глава МВС.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація