Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час ДТП на Одеській трасі водій фури ризикнув своїм життям, аби вантажівка не розчавила водія легковика

Дорога була заблокована пів доби.

Ризикнув своїм життям, аби уникнути жахливої автотрощі. Водій вантажівки, коли побачив на своїй головній дорозі "БМВ", лише зачепив його і повернув на вільну в ту мить зустрічну смугу. В результаті - фура перекинулася і заблокувала рух Одеською трасою на 11 годин. Свідки і поліція цієї великої ДТП маневр водія вантажівки назвали героїчним.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Відео з реєстратора, як перекидається фура від повороту на зустрічну смугу, знято випадково тим, хто їде попереду. Мить, за яку водій вантажівки комусь рятує життя. Його звати Вадим, і чоловікові 36 років. У ті секунди, каже, гальмував, бо легковик просто вискочив на його смугу. А далі - він вивертає кермо від "БМВ" подалі, сам - летить у невідомість.

"У тій машині можуть бути діти - це 99%. Пробував уникнути зіткнення. Я до мінімуму зіткнення звів і більше нічого в мене не вийшло. Усе життя перевернулося. Подумав про мамочку, про дітей і все", - згадує Вадим Малиш.

Одеська траса. Цього ранку за 70 км від столиці рух дозволено лише двома смугами. Вантажівка головною дорогою направляється до Києва. З другорядної виїжджає "БМВ", аби повернути на Одесу. Машини зіштовхуються, але завдяки тому, що водій фури вмить виїжджає на зустрічну, - то чіпляє лише "ніс" БМВ, а саму вантажівку перекидає і від сили удару тягне трасою ще метрів 30. Героїчний маневр - оцінюють колеги водія фури, від якого парубок сам постраждав.

Відео Водій фури ризикнув життям, аби уникнути жахливої автотрощі на Одеській трасі

Водій вантажівки, коли побачив на своїй головній дорозі "БМВ", лише зачепив його і  повернув на вільну в ту мить зустрічну смугу. В результаті фура перевернулася і заблокувала рух Одеською трасою на 11 годин. Свідки і поліція цього великого ДТП маневр водія вантажівки назвали героїчним. Як все сталося і про що думав парубок за кермом фури, коли рятував життя того, хто сидів у "БМВ", – дивіться далі.    

Водій фури ризикнув життям, аби уникнути жахливої автотрощі на Одеській трасі

Поліцейський підтверджує, що за попередніми свідченнями, саме водій "БМВ" порушив правила. Швидкість фури, додає, була допустимою, до 80 км.

"Неможливо було уникнути зіткнення. Коли він робив маневр, щоб вийти на зустрічну смугу, автомобіль вантажний, як бачите, перекинувся. Якби він рухався своєю смугою і не робив маневр в ліву сторону, уходив від "БМВ", то були би гірші наслідки. В результаті водій зберіг життя і собі, і водію "БМВ", - говорить старший сержант Нацполіції з Білої Церкви Богдан Овчарук.

Вивернув кермо свідомо, згадує водій фури. Він весь час був притомний. За півтори хвилини його винесли з салону. Сильну кровотечу з ноги, каже, зупиняли поліціянти. Вже у лікарні виявили черепно-мозкову травму і відкритий перелом ноги. У "БМВ" сидів лише один водій, йому 46 років, він зовсім не постраждав. Лікування свого рятівника узяв на себе.

"Приїжджав, дякував, потиснув руку і казав": "Дуже велике дякую". Дружина також його була, дякувала, що чоловік залишився живий", - каже водій фури.

Вадим віз соки у столицю на півмільйона гривень, розповідають перевізники. Товар розвантажували півдня.

Перевізник попередньо підраховує і збитки за вщент розбиту фуру - кажуть, обійдуться у понад 10 тисяч доларів. Покрити їх вимагатимуть через суд у водія "БМВ". Тим часом, щоб забрати фуру з дороги, знадобилося більш як пів доби. А щоби уникнути заторів на трасі в Одесу, дорожники свій ремонт зупинили і відкрили проїзд тією частиною, яку роками ремонтують.

Валентина Мудрик

Залиште свій коментар

Вибір редакції