Під час кризи українці не гребують вторсировиною

Криза змушує уважніше дивитися під ноги. Бо саме там може лежати заробіток.

Під час кризи в українських пунктах прийому вторсировини пожвавішало. Серед причин називають сезонність і економічну ситуацію.

Пенсіонерці Надії Григорівні 76, а вона через день нишпорить районом і все, що знайде, тягне до приймального пункту. Жінка все своє життя пропрацювала прибиральницею. Вийшла на пенсію і захопилася таким собі вимушеним хобі.

"Йду по дорозі, пляшка лежить, я взяла в мішечок і підібрала", - розповідає Надія Григорівна.

Рідні бабусі Надії її не розуміють. "Вони кричать на мене, кажуть не ходи, не лазь, воно тобі не треба. А я не слухаю", - розповідає жінка. Не слухає, бо грошей бракує. Пенсія - 750, а тут щонайменше плюс тридцять виходить.

Таких, як бабуся Надія, у пункті прийому вторсировини - хоч греблю гати. Зараз їх побільшало. Причини - весна та економіка. Всіх своїх клієнтів Лариса Олександрівна знає в обличчя.

Так офіційно безробітний - Віктор Петрович заробляє, як доведеться. Каже, що в душі художник, але зараз такий час, що не до творчості. За стос макулатури він отримав гривню. Каже, якщо пощастить, за день можна на 10 назбирати.

Отож, здаючи вторсировину хоч небагато, але можна заробити. Пляшка з-під пива – 12 копійок. Бите скло - 25 копійок за кілограм, макулатура 20. Пластикові пляшки – 20/30 копійок за кілограм, пластикові кришечки – 70. Найдешевші - автомобільні шини – 2 копійки за штуку.

Детальніше про популярний підробіток під час кризи – дивіться в сюжеті ТСН.

Читайте також:

Українська армія продає літаки, бюстгальтери та макулатуру

В українських миротворців немає грошей на повернення додому

"Туалетні смаки" американців згубно впливають на екологію

ВідеоУкраїнці стали підзаробляти на вторсировині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: