Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час Маршу захисників України перед матерями та дружинами загиблих на війні ставали навколішки

Обійми – це тут було чи не найголовніше.

Тим часом, поки на Майдані Незалежності тривала офіційна частина свята, у парку Шевченка збиралися тисячі людей на Марш захисників України. Його анонсували тоді, коли президент сказав про відмову проводити традиційний парад. Пройтися центром Києва вирішили ветерани війни на Сході, родичі загиблих військових, волонтери, капелани, тисячі жителів різних регіонів України. Чимало перехожих долучалися вже під час самого ходу.

8 ранку, столичний парк Шевченка. Сюди сходяться учасники Маршу захисників України. Тут немає дрескоду – хтось у формі, хтось у вишиванці. У руках квіти, в телефонах патріотичні фото. На грудях тісно від медалей. За дві години до початку маршу тут уже тисячі людей і відповідний настрій.  

У натовпі багато малюків. Дмитрику 10, але він наче насправді морський піхотинець. «Це йому комбат вручив тельник та берет. За те, що я усім батальйоном підтягнувся 12 разів і зробив 11 підйом переворотів», - хизується дитина.

Їхні сини та чоловіки  в пам’яті та на фото. Найперша колона маршу – родичі загиблих. Одразу за ними шикується коробка військових на милицях та візочках. Обійми – це тут чи не найголовніше.

Відео Десятки тисяч людей взяли участь у Марші захисників України до Дня Незалежності

Тим часом, поки на Майдані Незалежності тривала офіційна частина свята, у парку Шевченка збирались тисячі людей на Марш захисників України. Його анонсували тоді, коли президент сказав про відмову проводити традиційний парад. Пройтися центром Києва вирішили ветерани війни на Сході, родичі загиблих військових, волонтери та тисячі жителів різних регіонів України. Яка атмосфера панувала на Марші захисників – у сюжеті.  

Десятки тисяч людей взяли участь у Марші захисників України до Дня Незалежності

Обабіч дороги сотні людей зі сльозами та словами подяки зустрічають військових та їхніх рідних. Перед матерями та дружинами загиблих на війні, стають навколішки.

Ближче до півдня хід рушає в бік Майдану Незалежності. Учасників маршу настільки багато, що початок колони - вже на Хрещатику, а ті, хто подалі - навіть іще не почали йти.

Із натовпу лунають привітання до окупованих територій. «Луганськ- це Україна», - лунає у натовпі.

Учасники маршу співають гімни: України, січових стрільців, та народні пісні.  

Опівдні Майдан Незалежності вщерть заповнюється людьми. За даними поліції, тут зібралися близько п'ятдесяти тисяч. І розходитись із середмістя вони не поспішають, хто йде на алею Героїв Небесної Сотні, хто на Грушевського, а хто - до Михайлівського собору. Там біля стіни пам'яті священики проводять молебень за Україну.

Залиште свій коментар

Вибір редакції