Під час масових обшуків у школах і дитсадках Миколаєва вилучили всю молочку

Дата публікації
Перегляди
1189
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під час масових обшуків у школах і дитсадках Миколаєва вилучили всю молочку

Фото: pixabay.com

Правоохоронці підозрюють, що дітям постачали неякісний товар за завищеними цінами.

Масові обшуки у школах та дитсадках Миколаєва. Поліція обстежує їдальні навчальних закладів. Вилучили  продукцію та документацію на неї. Підозрюють, 7 мільйонів гривень бюджетних коштів під час організації дитячого харчування постачальник їжі поклав собі в кишеню, йдеться в ТСН.12.00.

Поліцейські без жодного попередження зайшли в усі школи та дитсадки Миколаєва. У їдальнях конфіскували усю молочну продукцію, каже завідувачка харчоблоку Оксана Кошоварова.

«Поставка у нас була молочної продукції в понеділок. Документи вилучили і накладні, і плюс товар», - каже завідувачка шкільної їдальні ЗОШ №53 Миколаєва Оксана Кошеварова.

Слідчі підозрюють, що комунальний комбінат, який постачає продукти до закладів освіти, годував дітей дешевою молочкою, але гроші брав як за продукти найвищої якості.  Таким чином, кажуть у поліції, вкрадено 7 мільйонів гривень бюджетних коштів.

«Уклало договір з підприємством з міста Одеси. Постачало молочну продукцію, а саме вершкове масло, сир твердий та кислий. Встановлено, частка молочних жирів в маслі складала менше 1%. Вказаний продукт не є маслом взагалі і не міг даватися дітям», - пояснює начальник відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності СУ ГУ НП в Миколаївській області Сергій Коновальчук.

У школах та дитсадках Миколаєва проводять масові обшуки

У школах та дитсадках Миколаєва проводять масові обшуки

Цього року комбінат знову уклав угоду з одеською фірмою. Поліцейські запідозрили змову і масштабні махінації. Тому провели масові обшуки. Начальниця управління освіти міста, в кабінеті якої теж був обшук, шокована.  Каже, торік місто заплатило за дитяче харчування 82 мільйони гривень. За якість продуктів, згідно договору, повністю відповідає комунальний комбінат.

«Управління освіти жодним чином не має стосунку до закупки продуктів. Продукти харчування підприємство закуповує самостійно, без  участі Управління освіти», - каже начальник Управління освіти Миколаєва Ганна Личко.

У шкільних їдальнях не розуміють, що сталося. Запевняють, молочка була якісна. Не нарікають на їжу і діти.

На комбінаті громадського харчування, де також пройшли обшуки, до ТСН ніхто не виходить.

На підприємстві, яке постачає продукти для навчальних закладів Миколаєва, нікого немає. На дверях висить оголошення, на якому написано, що у зв’язку з перевіркою документів цей комбінат сьогодні не працює.

В міськвиконкомі вже розпочали своє розслідування. Якщо підозри поліції підтвердяться, обіцяють реагувати жорстко. 

«Я не раз казав керівнику цього підприємства, що він особисто відповідає за якість харчування. Грошей достатньо в нього, щоб купувати якісне. Ми не дозволимо, щоб наших дітей годували неякісним», - переконує заступник міського голови Миколаєва Володимир Криленко.

Вилучену продукцію доправили на експертизу. Якщо їхня заявлена якість не підтвердиться, тим, хто нажився на дитячих продуктах, загрожує до 8 років ув’язнення. А дітям найближчими днями доведеться обідати без молочних продуктів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1189
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація