Під час обшуку в агента НАБУ "Катерини" знайшли Maserati і три будинки у Конча-Заспі

Дата публікації
Перегляди
9036
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під час обшуку в агента НАБУ "Катерини" знайшли Maserati і три будинки у Конча-Заспі

Фото: НАБУ / Facebook

Агент працювала у "бурштиновій справі", фігурантами якої є депутати Розенблат і Поляков.

Співробітники Генеральної прокуратури України провели обшук в агента НАБУ "Катерини" у справі щодо провокування дачі хабара чиновниці Державної міграційної служби.

Про це ТСН.ua повідомили власні джерела в правоохоронних органах.

Зірвана спецоперація та спроба дати хабар: що відомо про затримання детектива НАБУ

Зірвана спецоперація та спроба дати хабар: що відомо про затримання детектива НАБУ

Як пояснили співрозмовники, жінка була ідентифікована правоохоронцями ще в липні.

"Вона проходить у справі ДМС як консультант, оскільки має досвід роботи під прикриттям", - зазначило джерело.

Водночас інший співрозмовник, який має безпосереднє відношення до провадження, повідомив, що в ході обшуків у жінки знайшли три будинки в Конча-Заспі, два автомобілі Porsche, один Lexus та один Maserati.

Ми намагаємось отримати коментар у Національного антикорупційного бюро.

Як відомо, агент НАБУ під прикриттям "Катерина" працювала у "бурштиновій справі", де фігурують народні депутати Борислав Розенблат та Максим Поляков.

Роман Кравець 

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ) "не просто розкрили цю інформації одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9036
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація