Зловмисник розробив схему спрямовану на вимагання та одержання через посередника неправомірної вигоди в сумі 132 тис грн.

На Чернігівщині затримали одного із заступників директора КП "Чернігівоблагроліс" під час одержання першої частини хабаря в сумі 50 тис грн.

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Так, зловмисник розробив злочинну схему спрямовану на вимагання та одержання через посередника неправомірної вигоди в сумі 132 тис грн від директора одного з товариств з обмеженою відповідальністю за виділення вказаному товариству вільхової ділянки для розробки та подальшої реалізації 1100 м куб деревини.

"Зазначену зловмисниками суму неправомірної вигоди директор товариства повинен був передати в два етапи, спочатку 50 тис грн, та у подальшому 80 тис грн. Однак, під час передачі першої частини неправомірної вигоди в сумі 50 тис грн хабарників затримано в порядку ст. 208 КПК України, безпосередньо під час вчинення злочину, а також на цей час, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення проводяться ряд обшуків та інших першочергових слідчих (розшукових) дій", - йдеться у повідомленні.

Найближчим часом буде вирішено питання про повідомлення затриманим про підозру за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України, а також звернення до суду із клопотанням про обрання їм запобіжного заходу.

Нагадаємо, у вівторок, 8 серпня, на Закарпатті та на Чернігівщині затримали хабарників. У Закарпатській області під час отримання частини хабара у розмірі 400 доларів був затриманий начальник відділу митного поста "Вилок". На Чернігівщині на хабарі попалися двоє працівників поліції та колишній співробітник органів внутрішніх справ. 

Залиште свій коментар