Під час перерви у справі Мартиненка суддя Бобровник обирає запобіжний захід другому фігуранту

Адвокати заявили клопотання про відвід скандальному судді.

Суддя Солом'янського райсуду Києва Олександр Бобровник почав обирати запобіжний захід голові наглядової ради "Одеського припортового заводу" Сергію Переломі, затриманого у "справі Миколи Мартиненка".

Про це повідомляє Лівий Берег.

Адвокати затриманого заявили про відвід судді. Автоматична система розподілення суддів визначила суддю, яка розглядатиме це клопотання. Вона розгляне клопотання про відвід суддя одразу у двох справах – Мартиненка і Переломи.

Наразі суддя пішла у дорадчу кімнату для винесення рішення щодо відводу Бобровника.

Нагадаємо, 20 квітня детективи НАБУ та прокурори САП затримали двох осіб —екс-депутата Миколу Мартиненко та його спільника Сергія Перелому за підозрою створення злочинної організації та привласненні та розтраті майна, через що ДП "СхідГЗК" завдано збитків на суму 17,28 млн дол США. Затриманим повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу. 

За версією слідства, у 2013-2016 роках Мартиненко, користуючись службовим становищем, мав причетність до створення злочинного угруповання, яке привласнило державні кошти. ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" уклало контракт із компанією-посередником, підконтрольною екс-нардепу, на постачання уранового концентрату за завищеними цінами. В НАБУ зазначають, що внаслідок цієї оборудки державі було завдано збитків на 17,28 млн доларів США.

Сам Микола Мартиненко назвав звинувачення проти нього сфальсифікованими за вказівкою директора НАБУ Артема Ситника.

ВідеоЗасідання у справі Миколи Мартиненка розпочалося в Солом'янському суді

Залиште свій коментар