Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під час таємного голосування було обрано голову Антикорупційного суду

Раніше під час конкурсу вона показала найкращий бал з усіх претендентів.

Головою Вищого антикорупційного суду стала 37-річна суддя з Харкова Олена Танасевич.

Її обрали на перших організаційних зборах суду.

38 суддів таємно голосували за цю посаду, а обрати керівника вдалось тільки з другої спроби.

Цей суд розглядатиме корупційні справи, які розслідує Національне антикорупційне бюро. Його робота може розпочатись вже найближчим часом. Їм передадуть понад 200 справ, які зараз є в судах першої інстанції та в апеляції.

Як передає ВВС, Танасевич працювала суддею від 2012 року. Під час конкурсу до антикорупційного суду вона показала найкращий бал з усіх претендентів. До антикорупційного суду Танасевич працювала в Печенізькому районному суді Харківщини.

Окрім цього, було обрано заступника голови суду - ним став адвокат Євген Крук.

Нагадаємо, 2 серпня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", яким передбачається встановлення організаційної складової створення Антикорупційного суду. Перед тим, 12 липня, Верховна Рада внесла зміни до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" у зв'язку з ухваленням Закону України "Про Вищий антикорупційний суд". Також було підтримано поправки до закону про підзвітність апеляцій у корупційних справах, на ухваленні наполягали в Міжнародному валютному фонді.

ВідеоТСН підрахувала, скільки грошей пішло на утримання антикорупційних органів за 4 роки

Спроби влади перекреслити діяльність антикорупційних органів не заважали їй з 2015 року фінансувати їх. ТСН підрахувала, скільки грошей пішло на Національне антикорупційне бюро, Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, Національне агентство з питань запобігання корупції з дня їх створення. 

ТСН підрахувала, скільки грошей пішло на утримання антикорупційних органів за 4 роки

Залиште свій коментар

Вибір редакції