Під Чорнобаївкою між чеченцями та бурятами сталась масова стрілянина - розвідка

Дата публікації
Перегляди
43к
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Під Чорнобаївкою між чеченцями та бурятами сталась масова стрілянина - розвідка

В тимчасово окупованій Киселівці, що розташована за 17 км від Чорнобаївки Херсонської області, сталася масова перестрілка між чеченцями та бурятами. Окупанти не можуть поділити "здобич" та не бажають іти в наступ.

В нічному вогневому протистояні були задіяні по понад 50 учасників з кожного боку. Точна кількість поранених і загиблих наразі невідома.

Про це сьогодні, 29 квітня, повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.

"Причини міжетнічного конфлікту полягають в небажанні бурятів вести наступальні бойові дії та "нерівноправність" умов з чеченцями. Останні взагалі не бувають на передовій, залишаючись в тилу лише як "загороджувальні загони". Їхнє завдання – спонукати підрозділи окупантів до активних дій. Тобто відкривати вогонь по тому, хто намагається відступати", - розповідають українські розвідники.

Ще одна причина – нерівномірність розподілу награбованого. Основний "зиск" від мародерства отримують ті ж чеченці.

Також через небажання брати участь у наступальних діях виник конфлікт між командирами та особовим складом підрозділів ЗС РФ в окупованій Федорівці Запорізької області.

Росіяни скаржаться місцевим жителям, що їх обдурили під час підписання контрактів та отримання згоди на участь у бойових діях.

З’ясувалось, що російським контрактникам була обіцяна операція за "кримським сценарієм". Тобто відсутність спротиву з боку України, виділення житла на зайнятих територіях та спокійне проходження служби.

"Побачивши реальну картину, багато росіян відмовилось вести подальшу службу. Це спричинило конфлікт, розбиратися в якому прибули представники ФСБ. Частину військовослужбовців після проведених допитів вивезли в невідомому напрямку. До місця несення служби вони не повернулися", - зазначила українська розвідка.

Читайте також:

Росіяни обстріляли Київ і Київську область під час візиту генсека ООН та прем'єр-міністра Болгарії (жестовою мовою)

Росіяни обстріляли Київ і Київську область під час візиту генсека ООН та прем'єр-міністра Болгарії (жестовою мовою)

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація