Під Дніпром на територію школи заповзла змія: з плазуном жорстоко розправилися на очах у дітей

Під Дніпром на територію школи заповзла змія: з плазуном жорстоко розправилися на очах у дітей

Змія повзала на подвір'ї закладу і налякала дітей.

У Павлограді на територію однієї зі шкіл міста заповзла змія. Плазун повзав подвір'ям і налякав дітей.

Про це розповіла в соцмережах мама учня школи №19, куди заповзла змія.

"Добре що там було багато батьків, які почали відганяти дітей. Один тато не розгубився, збігав, попросив лопату і зарубав її", — розповіла жінка.

Користувачі у соцмережі припустили, що через пожежі плазуни перебираються у безпечніше місце. Деякі дописувачі обурилися тим, що сталося, бо вважають, що розправа над живою істотою на очах у дітей привчає їх до насильства.

  • Не обов'язково було рубати, це теж тварина і нешкідлива, звичайний вуж, можна було в посадку віднести.
  • Не треба було вбивати, треба викликати ДСНС, а вони її вивезуть за місто. Навіщо вбивати? Що за люди, що не зжерти, так вбити ...
  • Кішечок собачок все шкодують, а змію зарубати, чудово. Схоже вона налякана була не менше за вас. А то на очах у дітей зарубав, це ж треба.
  • Добре, що не постраждали діти! Перестаньте писати гидоту про чоловіка! У нас в місті вакцини немає!
  • Дорогі мої жалісливі люди, коли постає питання загроза дітям або цій гадюці, я б теж взяв лопату і вирішив питання кардинально, але це це не говорить про те що я піду їх вбивати в посадку спеціально.
  • Людина страшніше цього гаспида. Як не спалять, так лопатою вб'ють. Виховуйте дітей бути обережними, але не згубниками природи!

Нагадаємо, що після червневих паводків на Прикарпатті гадюки почали частіше кусати людей. Лише за 10 днів серпня в області з зміїними укусами до медиків звернулися четверо людей і тенденція до збільшення таких випадків зростає. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація