Під донецьким аеропортом відбувся епічний бій із десятками танків і артилерійськими дуелями

Дата публікації
Під донецьким аеропортом відбувся епічний бій із десятками танків і артилерійськими дуелями

Масштабний бій під аеропортом Донецька тривав кілька годин

Українські десантники штурмували позиції ворога.

Один із найзапекліших боїв за останні місяці відбувся сьогодні поблизу донецького аеропорту. Українські десантники за підтримки добровольчих батальйонів прокладали "дорогу життя" до летовища з кількох напрямків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Десять українських танків Т-64 під вогнем ворожих "Градів" проривалися до аеронавігаційної вежі, а звідти – на монастир, де засіли сепаратисти. Завдання: вибити бойовиків, аби "кіборгам" легше "дихалося" в самому аеропорту.

Маневри панцирників підтримували міномети. Десантників прикривало угруповання з Пісок. В бою застосовувалося все, що тільки є у бійців і що може стріляти.

У район будинків-близнюків у Донецьку сепаратисти підтягли кілька "Градів". Вони хотіли випалити землю навколо аеропорта – знищити українських десантників. Бійці "Правого сектору", вже навіть не криючись, викотили на відкрите поле свою єдину цілу "рапіру". Часу на маскування не було, били прямим наведенням, головне – встигнути.

Артилерія бойовиків почала працювали з боку Макіївки. Снаряди лягали рясно, але не дуже точно.

Тим часом у Авдіївці загорівся завод-гігант – коксохімічний комбінат. Коксовий цех зруйновано, трьох робітників поранено.

Українські десантники прокладають «дорогу життя» кіборгам

Українські десантники прокладають «дорогу життя» кіборгам

Напружений бій на підступах до аеропорту тривав дві години, десантники наштовхнулися на потужну фортифікацію з боку бойовиків. Командування відправило на підмогу ще кілька танків та солдатів.

Серед вояків багато вихідців з Донбасу. В їхніх очах перед боєм не було й натяку на страх. Вони йшли воювати за свій дім, захищати та повертати рідну землю.

Поранень у бою зазнали 10 українських бійців. Із поля бою під вогнем ворога їх рятували бійці славетної 93-ої бригади.

У підсумку завдання було виконано - "дорогу життя" до аеропорту прокладено.

Як уже повідомлялося, українські військові пробилися до "кіборгів" і розпочали евакуацію поранених з аеропорту.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Наступна публікація