Під Харковом відновлений пам'ятний знак українсько-російській дружбі "знесли" одразу після встановлення

Під Харковом відновлений пам'ятний знак українсько-російській дружбі "знесли" одразу після встановлення

Депутат в черговий раз вклався у меморіальну дошку, а патріоти України її розбили.

У Харківській області депутати від ОПЗЖ в черговий раз реанімували пам'ятний знак "Камінь дружби українського та російського народів". Після відновлення він встиг простояти годину, допоки його вщент не рознесли патріоти України.

Депутат від ОПЗЖ Андрій Лесик похвалився відновленням знаку у соцмережі.

"Хочу підкреслити, що в наш непевний час ми хочемо ще раз нагадати, що росіяни і українці пройшли разом довгий шлях. Пліч-о-пліч працювали, будували і воювали. В кінцевому підсумку завжди перемагали. Разом ми були в два рази сильніше. Між нашими народами існує державний кордон, але кордонів між людьми не існує. У нас одні і ті ж цінності: ми всі хочемо миру, зміцнення економічних зв'язків і процвітання наших народів. Сучасна політика нас роз'єднує, але духовність, культура і спільне історичне коріння - запорука майбутнього процвітання наших народів", - написав Піскун.

Він додав, що на заході були присутні французькі журналісти.

Вже за годину після публікації депутата в соцмережі опублікували іншу - пам'ятний камінь дружби вщент рознесли патріоти.

"Протягом години під Харковом демонтували пам'ятний знак дружби українського і російського народів. Минулого разу табличку знесли за день. Цього разу - за годину", - написав блогер Олександр Рудоманов.

В коментарях під постом користувачі Мережі висловили свою думку:

  • Ось якби перед словом "Камінь" написали "Могильний", то все було б правильно.
  • А бур'яни навкруг "знака" чому не прибрали? Не естетичний вигляд має.

Нагадаємо, що у селі Дідковичі Житомирської області пам'ятник загиблим солдатам порівняли з російським президентом Володимиром Путіним.

Наступна публікація