Під Харковом власника собак змусили виплатити компенсацію хлопчику, на якого вони напали

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під Харковом власника собак змусили виплатити компенсацію хлопчику, на якого вони напали

Ілюстративне фото / visualhunt.com

Мати хлопчика подала позов до суду на власника собак і виграла справу щодо матеріальної компенсації.

У Харківській області в Ізюмському міськрайонному суді було ухвалене рішення  - зобов'язати власнику собак відшкодувати матеріальні збитки родині дитини, на яку напали тварини.

Про це йдеться в повідомленні суду.

Зазначається, що з цивільним позовом стосовно власника собак, які напали на її сина, до Ізюмського міськрайонного суду звернулася жінка. Вона заявила про намір отримати відшкодування матеріальної шкоди у сумі 14364, 93 грн., витрачених на лікування своєї дитини.

Суд вивчив справу і з'ясував, що на дитину накинулися собаки відповідача, коли хлопчик їхав велосипедом в селі Донецьке. Тварини не були на повідцях і не мали намордників. Дитина впала з велосипеда і зламала руку. Хлопчик перебував на лікуванні в травматологічному відділенні Ізюмської ЦМЛ, а згодом був направлений до обласної клінічної травматологічної лікарні м. Харків. Всі витрати на лікування сина були сплачені матір’ю.

Власника собак притягнули до відповідальності за ч. 1 ст. 154 КУпАП, у зв’язку з порушенням правил їх тримання, та наклали на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

"Суд дослідивши матеріали справи, оцінивши докази у їх сукупності, прийшов до висновку, що позовні вимоги до відповідача є обґрунтованими, відповідач здійснював неналежний вигул собак, що спричинило нанесенню шкоди здоров`ю дитини  позивача, та стягнув з відповідача матеріальну шкоду у сумі 14364 гривень 93 коп., а також понесені позивачем судові витрати у сумі 908 гривень", - йдеться у рішенні суду.

Нагадаємо, що у Харкові власниця собаки сплатить штраф за те що її пес накинувся на перехожого, а вона дала для цього команду.

Наступна публікація