Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Кабміном мітингували шахтарі й ветерани АТО, вимагаючи припинити імпорт вугілля з Росії

Люди готуються до безстрокової акції.

Під стінами Кабінету міністрів 21 лютого мітингували кілька сотень шахтарів із вимогою виплатити борги із зарплати, а також відмовитися від постачання вугілля з Росії. До них вдень доєдналися ветерани війни на сході України, які пообіцяли від понеділка, 24 лютого, поновити блокаду торгівлі з окупантами, про це в сюжеті ТСН.19:30.

Частина протестувальників приїхала у центр Києва на акцію із західної України, частина зі сходу. Люди нарікають, що отримують зарплату не регулярно і з чимали затримками. Крім того, вони просять уряд навести лад у вугільній галузі. Передусім, це стосується російського вугілля, яке і досі завозять до України напівлегальними схемами.

Аби привернути увагу влади, мітингувальники тримали плакати з написами: "Досить купувати російське вугілля для Українських ТЕС", "Шахтарям зарплати". А ветерани АТО, своєю чергою, заявили про намір продовжити блокаду торгівлі з країною-агресом вже від понеділка.

Відео Ветерани війни на Сході разом із шахтарями пікетували будівлю уряду: що вимагали

"Досить купувати російське вугілля для українських ТЕС!". Із такими гаслами під Кабміном зібралися кілька сотень шахтарів. До них доєдналися ветерани війни на Сході. Частина людей приїхала із Західної України, частина - зі Сходу. Кажуть, що отримують зарплату нерегулярно і з великими затримками. Просять уряд навести лад у вугільній галузі.  

Ветерани війни на Сході разом із шахтарями пікетували будівлю уряду: що вимагали

"Шахти цілеспрямовано знищуються. Можна добувати природні копалини, у нас же друге місце в Європі", - каже перший комбат батальйону "Донбас" Семен Семенченко.

Як повідомлялося, у листопаді президент України Володимир Зеленський заявив про погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям на загальну суму 1 млрд грн. Тоді свої зарплати отримали гірники Луганщини, Волині та Львівщини.

Згодом Кабмін відзвітував, що спрямував понад 322,6 млн грн для виплати заробітних плат шахтарям. А 10 лютого 2020 року уряд перерахував ще 163 мільйони гривень на виплату зарплат українським шахтарям.  

Відео 4 місяці без зарплати: шахтарі "Краснолиманської" копальні влаштували акцію відчаю

Шахтарі копальні "Краснолиманська" у Донецькій області принесли до міськради міста Покровськ каністри з бензином. Ланцюгами вони прив’язалися разом з цими каністрами до поручнів держустанови. Переконують, що на такий вчинок пішли від безвиході, адже вже 4 місяці вони не отримують зарплатні.    

4 місяці без зарплати: шахтарі "Краснолиманської" копальні влаштували акцію відчаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції