Під Кабміном пройде багатотисячний мітинг вчителів

У вівторок під стінами Кабміну пройде мітинг вчителів з вимогою підвищити зарплати на 20%.

У вівторок, 22 березня, близько 5 тисяч працівників сфери освіти проведуть пікет під стінами Кабінету міністрів з вимогою підвищити зарплати на 20%.

Як повідомив голова Профспілки освіти і науки України Георгій Труханов, учасники мітингу вимагатимуть привести у відповідність оплату праці співробітникам галузі згідно з єдиною тарифною сіткою, встановивши перший тарифний розряд на рівні мінімальної заробітної плати та забезпечити диференціацію всіх розрядів за єдиною тарифною сіткою

За його словами, зараз перший тарифний розряд складає 613 грн, рівень мінімальної зарплати - 941 грн. Профспілки вимагають від уряду зрівняти дані показники. "Виходить, що перші сім розрядів отримують однакові заробітні плати", - сказав Труханів.

Крім того, за підсумками першого кварталу цього року працівники сфери освіти вважають за необхідне підвищити їм заробітні плати на 20%. Це стосується не лише вчителів, а й інших працівників галузі.

Він також зазначив, що у понеділок, 21 березня, пікети працівників сфери освіти проводяться в регіонах, зокрема, в Донецьку, Луганську, Львові, Запоріжжі. За його словами, кожна область висуває додатково свої вимоги, наприклад, вчителя Донецької області вимагають збільшити фінансування, оскільки кошти на поточний рік виділені в розмірі 80%.

Зокрема, у понеділок, 21 березня, близько 5 тисяч педагогів проводять мітинг на проспекті Свободи у центрі Львова з вимогою поліпшити фінансування системи освіти.

Читайте також:

У центр Львова вийшли тисячі вчителів з прапорами УПА

В Україні стартував "автомайдан": колони протестувальників рушають на Київ

Кримчани вийшли під червоними прапорами вимагати відновлення СРСР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: