Під Києвом горять нові торфовища, в місті відчувається запах гару

З 12 серпня горить торф на двох ділянках у Вишгородському районі. По всьому Києву відчувається запах гару, в деяких районах з'явилася задимленість.

У Київській області горять чотири торфовища. Спалах трав'яного настилу та окремих вогнищ торфу на площі близько 15 гектарів у селі Соснівка Іванківського району гасять вже п'ятий день. Станом на 6:30 13 серпня, залишилося загасити вогонь на двох гектарах.

По всьому Києву відчувається запах гару, в деяких районах з'явилася задимленість.

Як повідомляє прес-служба ГУ МНС у Київській області, з 12 серпня горить торф на двох ділянках у Вишгородському районі - окремими вогнищами в селі Синяк на площі 1,5 гектара і в селі Катюжанка на площі 0,1 га. Тут залишилося погасити в загальній складності 1 гектар торфовищ.

Ще один осередок займання - в селі Леонівка Іванківського району. Постраждала територія займає площу 0,1 гектара.

Крім того, в області виявлені п'ять осередків займання трави: два під Ірпінню, по одному - у Васильківському, Бородянському (3 гектари) та Поліському районі (2,5 гектара).

Нагадаємо, начальник генерального штабу, головнокомандувач збройних сил України генерал-лейтенант Григорій Педченко прийняв рішення на період складної пожежної обстановки поєднувати планові навчально-тренувальні польоти військово-транспортної авіації з оглядом місцевості на предмет виявлення пожеж у лісових масивах.

В Україні з 1 липня по 9 серпня було зареєстровано 779 лісових пожеж на площі 3,324 тисячі гектарів. В період високої пожежної небезпеки з 1 по 8 серпня поточного року в країні виникли 328 лісових пожеж загальною площею 1,571 тисячі гектарів.

Читайте також:

У Києві на Троєщині горять торфовища

Військово-транспортна авіація стежитиме за лісовими пожежами

У Чернігівській області горять торфовища

В повітря над Києвом потрапив діоксин

ВідеоПід Києвом горять нові торфовища, в місті відчувається запах гару

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: