Під Києвом передреволюційна ситуація: селяни вимагають чесних виборів

У селі Плесецьке на Київщині селяни вже кілька днів тримають в облозі сільраду, встановивши біля дверей справжню труну і вимагаючи перевиборів.

У селі Плесецьке в 30 км від Києва фактично передреволюційна ситуація: 900 селян на виборах проголосували "проти всіх", а голова села, за якого віддали голоси 124 людини, так і не змінився.

Тепер у Плесецькому голова не може зайти до свого кабінету, а мешканці вимагають нових виборів - чесних.

Вже кілька днів вони тримають в облозі сільраду. Біля дверей встановили справжню труну з наочною агітацією, а трохи далі - намет, у якому і вночі пильнують аби новообрана голова не увійшла до кабінету з найголовнішою у Плесецькому печаткою.

За словами пікетувальників, ще до початку виборів було зрозуміло, що в селі має перемогти Валентина Бутько - і все через склад виборчої комісії, де членами були в основному її куми та сусіди.

Голова виборчої комісії у Плесецькому, якого односельці звинувачують у грі на користь новообраного голови, по телефону зізнався, що більшість кандидатів не були зареєстровані через неправильно оформлені документи, у тому числі – і популярний у селі попередній голова. Але на камеру говорити чоловік відмовився.

"Але ж вам не здається дивним, що 900 мешканців проголосували проти усіх кандидатів, і тільки за 124 обрали голову села?", - запитали журналісти.

"Дивно. Дивно це дивно. Тут така робота проводилася з тими кандидатами, що не пройшли реєстрацію, то нічого дивного. навіть мою бабусю заставляли за нього у церкві свічки ставить", - відповів він.

У райдержадміністрації Васильківського району зазначили, що із юридичної погляду вибори в селі відбулися. Але остаточну крапку у справі має поставити суд.

"Буде переформатована комісія, будуть перевибори, але якщо таке рішення ухвалить суд", - запевнив голова Васильківської РДА Володимир Сабодаш.

Читайте також:

Перевибори в Україні призначені на 14 листопада

Кандидат у мери від Партії регіонів помер, святкуючи перемогу

В Луганську комуніст через суд відібрав у регіонала посаду мера

В Донецьку засекретили підрахунок голосів виборців

ВідеоМахінаціям - ні, фальсифікаціям – ні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: