Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тренування проходять щодня, окрім вихідних, по чотири години до обіду і дві години після обіду.

Сьогодні, 2 серпня, під Києвом, на полосі Антонова пройшло перше загальновійськове тренування виступу до Маршу Незалежності, який відбудеться 24 серпня.

У ньому взяли участь понад 200 військовослужбовців Національної гвардії України, повідомляє прес-служба Національної гвардії України.

Загалом, проводитимуться ще 6–7 спільних репетицій, в залежності від готовності коробок.

Майор Вадим Лопатько розповів, що "тренування проходять щодня, окрім вихідних, по чотири години до обіду і дві години після обіду", – та повідомив, що від академії, – "беруть участь 120 курсантів, які братимуть участь у параді. І така ж коробка буде у солдатського підрозділу. На випадок непередбачуваних форс-мажорів є і резерв".

Один з курсантів Національної академії Нацгвардії третього року навчання зазначив, що вже вдруге бере участь у параді.

"Це не перший рік, їздимо кожен раз, займаємося. Подобається (усміхається). Звичайно ж, батьки переживають, думають, що важко тут. Але, насправді, вже звично. Ми отримали оцінку "відмінно", пройшли три рази. Загалом, усі задоволені, коробка – молодець. Кожен член цієї коробки заслуговує окремих оплесків", - розповів курсант.

Оцінюючи сьогоднішню репетицію, майор Вадим Лопатько висловив спільну мотивацію: "Ми результатом задоволені, але зупинятися на цьому не будемо, будемо продовжувати тренуватися. Хочемо бути найкращими".

Нагадаємо, сьогодні, 2 серпня, в день Високомобільних десантних військ президент України Петро Порошенко здійснив поїздку до Житомирської області. Там глава держави заявив, що парад до Дня Незалежності в Україні буде, і в ньому не буде задіяна техніка з АТО.

За його словами, ніхто не забере право українського народу віддавати шану, повагу українським військовим. І військовий парад – це якраз прекрасна можливість для того, що б це продемонструвати. Україна має зміцнювати єдність, має зміцнювати патріотизм. І військовий парад – це є гарна подія для того, щоб це продемонструвати.

Також президент заявив, що паради жодним чином не впливають на ситуацію на фронті. А впливають на неї лише дії Російської Федерації.

Залиште свій коментар

Вибір редакції