Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Києвом у лісі знайшли труп студента, який загадково лежав на політичному плакаті

На плакаті зображений один із кандидатів в Раду Віктор Решетняк.

Під Києвом у лісі знайшли тіло загиблого студента. Слідство вважає, що це було самогубство, але є одна деталь: 19-річний хлопець лежав на політичному плакаті одного з кандидатів на виборах до парламенту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопця знайшли  місцеві активісти, які неподалік проводили акцію. Перша думка - самогубство, але збиває плакат, який білів під тілом: "Голосуй за Віктора Решетняка".

Віктор Решетняк – це  міський голова міста Вишгорода, де й жив загиблий. Чи має якийсь стосунок  хлопець до цього кандидата, сказати ніхто не може.

Своєю чергою, у міській раді  повідомили, що коментувати інцидент не вважають за потрібне, а мобільний  голови весь день не відповідав.

19-річний загиблий Володимир Федюкович навчався  в університеті технологій та дизайну. Одногрупники згадують, що він був спокійним, участі  в політиці, крім Майдану, не брав, був відмінником.

Крім того, Володимир зустрічався з дівчиною і в них були плани на майбутнє. Батьки до політики стосунку не мають так само, як і до великого бізнесу. У мами лише маленька фірма з дизайну. 

ВідеоСамогубство чи вбивство в передвиборних умовах?

І все ж правоохоронці озвучують лише версію самогубства, а про плакат у них своя думка.

"Якщо там був плакат, він міг там з'явитися, навіяти вітром його могло, ну, як варіант", - кажуть слідчі.

Раніше повідомлялося, що в центрі Одеси комунальники знайшли обезголовлене тіло.

Залиште свій коментар

Вибір редакції