Під Києвом у Нацгвардії "віджали" полігон під дачі і змушують бійців їх охороняти – волонтер

За його словами, в дерибані землі замішані районна влада, депутати та військове керівництво.

Біля полігону Національної гвардії України в селі Старе під Києвом відібрали землі під дачі. В'їзд закритий для сторонніх, його охороняють солдати та контрактники з військової частини 3070.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив волонтер Юрій Касьянов і виклав відео поселення "нових українців".

За його словами, в дерибані земель полігону замішані районна бориспільська влада, колишні і діючі депутати всіх рівнів, полковники, генерали, і колишній генпрокурор Віктор Пшонка.

"Полігон розкроїли, стиснули, віджали кращі землі, рубають ліс і вивозять його на машинах з донецькими номерами. Полігоном користуються, як своїм, для своїх покатушек і полювання місцеві "магнати" і заїжджі "гості". А добровольців елітної бригади селять в напівпрогнилу казарму з груповими "очками" у дворі...", - написав Касьянов.

Нагадаємо, у Київраді було підготовано проект рішення про повернення місту 8,15 га на Дніпровській набережній в районі затоки Берковщина, що була свого часу передана в довгострокову оренду громадській організації "Міжнародний творчий центр Яна Табачника" для будівництва, експлуатації та обслуговування клубу "Честь маю". 

Поселення "нових українців", що розкинулося на землях, віджатих біля полігону НГУ в Старе, охороняють бійці Нацгвардії. Не ті ...

Опубліковано Юрієм Касьяновим 29 березень 2016 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: