Під Києвом з'явилися біл-борди з пародією на рекламу Яценюка

Вибух креативу, який був викликаний незвичною передвиборною агітацією Арсенія Яценюка, нарешті вилився з Інтернету на вулиці.

Сьогодні вранці, 17 липня, на автомобільній трасі Київ - Одеса поблизу Василькова з'явилися біл-борди із зображенням, яке є пародією на попередню рекламу Арсенія Яценюка "Врятуваті країну. Арсеній".

На фоні традиційних смужок чорного кольору і кольору хакі зображено чоловіка, який нагадує бомжа, з написом "Вимагаю обирати президента з 25 років. Онаній".

Нагадаємо, вчора, 16 липня, з'явилися про те, що низка львівських рекламних агентств отримала замовлення на масове розміщення саме таких пародій на біл-борди Арсенія Яценюка.

Колоритні передвиборні реклами Яценюка з'явилися по всій країні на початку липня і викликали досить резонансну реакцію в суспільстві і, особливо, в Інтернеті, де креативні майстри "фотошопу" одразу ж висунули кілька сотень власних версій реклам на базі цього плакату. Серед кращих пародій на цю тему можна назвати, наприклад, зображення Крокодила Гени із написом "Врятувати Чебурашку. Геннадій", зображення Лаврентія Берії з написом "Врятувати країну. Лаврентій", а також низка простіших з написами типу "Врятувати пельмені".

Читайте також:

У Львові заказали пародію на Яценюка

Нацкомісія з моралі розслідує публікацію порноколажа з Яценюком та Тимошенко

У Дніпропетровську Яценюка не пустили на завод

У Януковича не виключають, що Яценюк буде прем’єром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: