Під Києвом жінка побила фельдшерку швидкої, бо заважала їй знімати відео (відео)

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
1378
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Під Києвом жінка побила фельдшерку швидкої, бо заважала їй знімати відео (відео)

Члени бригади швидкої кваліфікували поведінку жінки рівноцінну стану алкогольного сп’яніння чи психічно хворої людини.

У Броварах Київської області мешканка багатоповерхівки вдарила фельдшерку швидкої, бо та заважала їй знімати свої дії.

Про це броварчанка Тетяна Малахова сама розповіла у соцмережі, повідомляє "Трибуна".

За словами жінки, вона вийшла зустрічати швидку, яка приїхала до її сусіда, у якого були судоми і почала знімати медиків на телефон. Фельдшерка бригади попросила її припинити знімання, на що отримала в обличчя.

"Вирішили проявити повагу, ввічливість. Нічого такого, так мовити, "поухаживать", а тут: "Женщина куда вы лезете?". Я опішила. На мене ні за що наїхали, хамство, спитала, чому так говорять, послали", - розповідає Тетяна Малахова.

За словами Тетяни, у фельдшерки викликав обурення той факт, що вона фільмувала номер "швидкої", і що та приїхала не за 7 хвилин, а за 14.

Медики швидкої розповіли свою версію. Мовляв, вони приїхали за 7 хвилин після отримання виклику, де їх вже на місці чекала громадянка, яка кинулася відкривати двері автівки, яка навіть остаточно ще не зупинилася. За це медики зробили їй зауваження, а коли стали підійматися на 2 поверх до хворого - попросили її не заважати. Після огляду пацієнта та надання йому допомоги фельдшери спустилися до автівки, жінка почала знімати їх на відео. Медики не знали, чого очікувати від жінки, тож викликали поліцію, чим ще більше розгнівали Тетяну - вона кілька разів набирала на центральну лінію 103, скаржилася на медиків і чіплялася до них і все це фільмувала. Одна із фельдшерів кілька разів робила їй зауваження, за що отримала в обличчя.

Як видно на оприлюдненому відео, обурена мешканка багатоквартирного будинку називає медиків "потворами". Своєю чергою члени бригади швидкої кваліфікували поведінку жінки рівноцінну стану алкогольного сп’яніння чи психічно хворої людини.

Нагадаємо, що в провінції Нангархар на сході Афганістанубойовики здійснили серію нападів на медичні бригади, які здійснюють в цій країні вакцинацію від поліомієліту. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1378
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація