Під Києвом знайшли масове поховання бійців, розстріляних фашистами

У Борисполі на одному із полів під час прокладання газового проводу у траншеї знайшли поховання 200 радянських бійців.

На Бориспільщині знайшли масове поховання, сотні людських залишків якого попередньо віднеслИ до часів Другої Світової.

Зараз на місці працюють фахівці громадської організації "Закінчимо війну", котрі досліджують подібні знахідки по всій Україні

У місті Бориспіль на одному із полів під час прокладання газового проводу у траншеї знайдено поховання радянських бійців.

Як повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Київській області, це останки близько 200 солдат, котрі були розстріляні в часи Великої вітчизняної війни німецькими військовими.

Після виявлення такої знахідки робітники одразу звернулися до міліції. На місце прибула слідчо-оперативна група разом з експертами.

За словами начальника бориспільської міліції Юрія Вовка, правоохоронці встановили, що тіла знаходилися в землі приблизно 50-60 років.

Рештки солдат складені у три шари на глибині двох метрів у так званому протитанковому рові. У багатьох не лише кульові поранення, а й розбиті прикладом від зброї черепи та безліч переломів. У деяких зв'язані руки або ноги телефонним дротом чи шкіряним ремінцем. Ймовірно, що такі заходи вживалися до непокірних бійців.

За словами членів Всеукраїнського громадського об'єднання, які проводять роботи – це типова картина розстрілу. За знайденими гільзами від німецького автомату МП – 40 та грошима, номіналом 20 копійок, тих часів зробили висновок, що це поховання 1941 року.

На місці знайдено досить мало особистих речей розстріляних. Лише декілька кружок, ложки, коробка для зубного порошку, дві ладанки та взуття. Але ні на одному із черевик не виявлено шнурків, відсутні навіть і ремені.

Це доводить той факт, що німецькі солдати знімали з розстріляних все, що могли. Знайдено п'ять медальйонів – капсул смертників, які повинні бути у кожного солдата. Всередині медальйона має знаходиться інформація про бійця; прізвище, ім'я, по батькові, рік і місце народження, адреса сім'ї, його звання та група крові, вважають експерти.

За допомогою обладнання, яке має Національний інститут археології, можливо встановити дані бійців та згодом сповістити близьким. Адже й досі цих солдат рідні вважають безвісти зниклими. Після закінчення розкопів останки розстріляних будуть перепоховані з військовими почестями.

Читайте також:

Археологи знайшли останки першого в світі гомосексуаліста

У Німеччині знайдена могила легендарного "вампіра Носферату"

У Москві виявлено "підземне місто" з сотнею нелегалів

ВідеоМасове поховання під Києвом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: