Під Київською мерією спалять картонного Януковича

В день вступу в силу нових комунальних тарифів, 1 лютого, активісти спалять "історичний" портрет Януковича перед будівлею Київради, таким чином висловлюючи свій протест.

Спалення портрету
bilozerska.livejournal.com
Спалення портрету Мєдвєдєва
Наступного тижня, 1 лютого, в день офіційного вступу в силу нових комунальних тарифів у Києві, о 14:15 біля входу в будівлю Київради по вул. Хрещатик, 36, активісти Всеукраїнської профспілки Народна солідарність "спалять на газу" портрет президента Віктора Януковича.

"В день коли вступають в силу нові тарифи на комунальні послуги ми "спалимо на газу" портрет головного провідника політики обдирання українського народу на користь іноземних енергетичних та фінансових монополій і прислужуючої їй місцевої антиукраїнської олігархії - президента Віктора Януковича", - заявили активісти.

Цією акцією активісти завершать "попереджувальний" етап боротьби проти "комунального грабунку" українців. Вони хочуть пубічно висловити протест проти:

підвищення ціни на опалення та гарячу воду на 37%;
підвищення ціни на газ на 50%;
підвищення ціни на послуги ЖЕКів на 62%;
майбутнього підвищення ціни на газ "для населення" та неминуче випливаючого нового підвищення цін на всі види комунальних послуг, що заплановано урядом на квітень 2011;
проведення всього переліченого в особистих матеріальних інтересах справжніх "господарів" нинішньої влади в Україні:

"Ми попередемо владу заздалегіть, точніше в понеділок, якщо не дозволять це робити біля Київради, ми зробимо в іншому місці. Але акція пройде в будь-якому випадку, навіть, якщо мене затримають", - заявив голова профспілки Олексій Кляшторний.

Під час акції буде спалений "історичний" портрет Януковича, знищення якого було відкладене організаторами акцій протесту проти підвищення комунальних тарифів у жовтні 2010 до моменту набуття новими тарифами чинності.

Подібні акції "Народна солідарність" проводила щосуботи. Палили вже прем'єра Миколу Азарова, міністра Сергія Тігіпка, президента Росії Дмитра Мєдвєдева та прем'єра Володимира Путіна.

Зазанчимо, профспілка називає себе "незалежною бойовою організацією українського пролетаріату" і займається захистом українськи трудящих.

Читайте також:

Через місяць у Києві подорожчає холодна вода

Янукович розповів, що хорошого зробив за рік президентства

Партія регіонів пояснила, чому "покращення життя вже сьогодні" досі не наступило

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: