Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Маріуполем почалося укріплення другої лінії оборони для протидії висадці  російського десанту

До укріплення окопів долучились навіть діти.

У Маріуполі наразі все спокійно. Напруга відчувається лише біля загону морської охорони, йдеться в ТСН.16.45.

Під’їхати до нього ближче неможливо, проїзд на територію винятково за спеціальними перепустками. Після учорашніх подій в Керченській протоці тут значно посилено заходи безпеки.

Тим часом під Маріуполем почалося укріплення другої лінії оборони для протидії висадці  російського десанту. Військовослужбовцям в цьому допомагають навіть діти - вихованці двох сімейних дитбудинків.

«Коли ти знаєш, що за твоєю спиною навіть далеко за лінією фронту є малі, які готові копати лопатою поруч з тобою окопи - це додає впевненості, це мотивує і за це варто боротися», - кажуть військові.

ВідеоПід Маріуполем укріплюють другу лінію оборони для протидії висадці російського десанту

У Маріуполі напруга відчувається лише біля загону морської охорони. Після учорашнього інциденту в Керченській протоці там значно посилено заходи безпеки. Після нападу російських кораблів, українські прикордонники вивели у море велику кількість техніки з боєкомплектом. Тим часом під Маріуполем почалося укріплення другої лінії оборони для протидії висадці російського десанту. 

Під Маріуполем укріплюють другу лінію оборони для протидії висадці російського десанту

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Через напад російського флоту президент України Петро Порошенко терміново скликав військовий кабінет, а Україна ініціювала позачергове засідання Ради Безпеки ООН.

На засіданні військового кабінету та РНБО вирішили запровадити в Україні воєнний стан на два місяці. Остаточне рішення має ухвалити Верховна Рада, яка планує зібратися о 16:00 понеділка, 26 листопада.

Президент України Петро Порошенко уже заявив, що запровадження воєнного стану не є оголошенням війни, не передбачатиме мобілізації чи обмеження конституційних прав та свобод.

Залиште свій коментар

Вибір редакції