Під Радою зібрався мітинг проти нового закону про вибори

Мітингувальники виступили проти ухвалення закону "Про місцеві вибори", який передбачає висування кандидатів у міські голови лише від політичних партій.

Біля будівлі Верховної ради 6 липня зібралися на мітинг представники громадських організацій та політичних партій.

Мітингувальники виступили проти ухвалення нового закону "Про місцеві вибори", який передбачає висування кандидатів у міські голови та на мажоритарні округи лише від політичних партій.

Пікетники розташувалися навколо паркану, яким обгороджено будівлю парламенту.

Вони тримали в руках прапори громадської кампанії "Форум порятунку Києва" і громадської організації "Харкiвськi сузір'я", а також державні прапори.

Учасники заходу тримали плакати з написами: "Ми проти виборів без вибору", "Однопартійна система – важке минуле чи світле майбутнє?", "Не забирайте владу у громади", "Україну об'єднає нова еліта", "Мер – слуга громади, а не партії", "Ні - партократії, так -демократії!".

Учасники протесту поводилися мирно, охорону будівлі Ради не посилено.

Нагадаємо, 1 липня Верховна рада ухвалила законопроект про проведення місцевих виборів за новою системою. Згідно з документом, у виборах забороняється брати участь блокам партій і запроваджується змішана система виборів. Крім того, забороняється участь у виборах мера самовисуванців.

Читайте також:

Новий проект закону про місцеві вибори може призвести до корупції

На Львівщині у всіх бізнесменів перевірили партійну приналежність

Місцеві вибори обійдуться державі у мільярд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: