Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Раду з протестом прийшли пацієнти, яким необхідно лікування за кордоном

В країні закінчились гроші на іноземні лікарні.

В Україні закінчилися гроші на лікування хворих за кордоном. Пацієнти і їхні родичі вийшли до парламенту аби депутати ухвалили закон, що дозволяє додаткового виділити 300 мільйонів гривень, щоб оплатити лікування в іноземних клініках, йдеться в ТСН.12.00.

Їхні протести відбуваються на тлі старту політичного сезону, тож навколо чимало охорони, в якийсь момент на намет протестувальників налетіли правоохоронці. Почалась невелика штовханина. Відстояти територію мітингувальникам допомогли народні депутати.

Люди вимагають ухвалити закон, який дозволить збільшити фінансування програми лікування за кордоном – це переважно трансплантація органів. Такі операції коштують десятки тисяч доларів, а деякі і більше сотні. І чекати у таких пацієнтів просто немає часу.

ВідеоВерховну Раду закликають виділити додаткові кошти для лікування українців за кордоном

В Україні закінчилися гроші на лікування хворих закордоном. Пацієнти вийшли до парламенту, аби депутати прийняли закон, що дозволяє додаткового виділити 300 мільйонів гривень, щоб оплатити лікування в закордонних клініках. У черзі на лікування наразі стоїть 67 пацієнтів. 

Верховну Раду закликають виділити додаткові кошти для лікування українців за кордоном

"Ми будемо стояти тут допоки наше питання не буде вирішено, поки не буде дофінансування державної програми лікування за кордоном", - каже активіст.

Також до парламенту прийшли лікарі, які звільнились з лікарні "Охматдит", вони переконують, що через конфлікт може зупинитися трансплантація кісткового мозку і в Україні. Проте за останньою інформацією з МОЗ в Україну вже погодились приїхати закордонні фахівці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції