Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Під Рівному активісти зірвали збори прихильників партії соратника Януковича

У політсилі звинуватили активістів у тому, що вони взяли учасників заходу у заручники.

Під Рівному активісти заблокували збори партії "Успішна країна", засновником якої є соратник екс-президента Віктора Януковича, колишній міністр доходів та зборів Олександр Клименко.

Про це повідомляє місцеве видання "ЧаРівне.інфо".

Збори відбувалися на території готелю у селі Колоденка. Член Рівненського міськвиконкому Ніна Скиба розповіла, що організатори заходу – із Вінниці та Києва, на збори прийшли переважно жінки-пенсіонери.

Рівненська волонтерка Оксана Данилова пише у Facebook, що люди, які прийшли на збори партії Клименка, запевняли, що не знали, куди йшли і потрапили туди випадково.

У партії "Успішна країна" виступили із заявою про те, що зустріч прихильників партії була зірвана "радикально налаштованими чоловіками". При цьому у політсилі звинуватили активістів у тому, що вони взяли учасників заходу у заручники.

Наразі на місці поді працює поліція.

Нагадаємо, Військова прокуратура відкликала з суду клопотання про проведення спеціального судового розслідування щодо екс-міністра Олександра Клименка, оскільки необхідно "усунути" деякі технічні недоліки.

Клименку інкримінують участь в організованій злочинній організації, вчиненні у її складі особливо тяжкого злочину проти державної власності, злочинів середньої та невеликої тяжкості у сфері господарської та службової діяльності, що заподіяло тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди державі в розмірі 3,1 млрд грн, тобто в особливо великих розмірах. 

9 лютого Апеляційний суд Києва дозволив заочно заарештувати екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. 

ВідеоМіністр-утікач Клименко повернувся в Україну і влаштував таємний з’їзд своєї партії

Залиште свій коментар

Вибір редакції