Під стінами львівської мерії вимагали зупинити "гейдиктатуру"

Представники християнської організації мітингували із закликами "Геями не народжуються, ними Стають!".

Під Львівською міською радою пройшла маніфестація, присвячена "Захисту демократії від гендер – гейдиктатури".

У центр Львова вийшли люди із закликами проти ювенальної юстиції та гендерної системи, яка, на їхню думку, легалізує гомосексуалізм в Україні.

Організатори цього маніфесту – Комітет зі збереження християнської спадщини "Покрови Богородиці". Це здебільшого представники "Української правовірної греко-католицької церкви", заснованої так званими "Підгорецькими монахами", які відкололися від УГКЦ і визнали себе єпископами.

Демонстранти апелювали до влади та роздавали листівки перехожим з написами "Гидота не пройде", в яких зазначалося, що Україна не Содом та наводилися такі цитати: "Якщо вони чогось добилися, значить, ми їм це дозволили! Ми народжуємо дітей для них?! Внуків не буде, тому що діти – геї! Гомосексуалізм = СНІД, Мовчати на гріх = чинити гріх! Геями не народжуються, ними Стають!".

В учасників були і транспаранти "Гендер+гей = геноцид, Ювенальна юстиція – злочин, вчинений на дітях і батьках! Стоп гей-парадам, содомським гріхам! За Львів – без гомосексуалістів".

Маніфестанти просили Президента та владу прийняти закон про охорону дітей, молоді і сім'ї від пропаганди гомосексуалізму; закон проти т.зв. реєстрованого партнерства; закон про заборону переслідування за т.зв. гомофобію; закон про заборону усиновлення дітей гомосексуалістами.

Раніше в ПР заявляли, що не всі європейські цінності підходять українцям, зокрема, гомосексуалізм, секс без шлюбу та евтаназія.

Читайте також:

Українських політиків через мляве рукостискання прийняли за геїв

В ПР визначили, які європейські цінності не підходять українцям

У Львові греко-католики і гомосексуалісти провели антигей-парад

В центрі Києва пройшов парад проти геїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: