У Москві влаштують пародію на Ющенка та Голодомор

На акції протесту російський молодіжний рух "Местные" збирається познущатися над президентом та виставкою на тему Голодомору.

Активісти російського молодіжного руху "Местные" збираються "пожартувати" на тему Голодомору.

Сьогодні біля українського посольства в Москві відбудеться акція протесту у вигляді театралізованої вистави з пародією на президента України Віктора Ющенка.

Невдоволеність молодих людей викликало відкриття музею Голодомору в Севастополі. Через експозицію розгорівся скандал. Чотири фотографії, які повинні були ілюструвати картини Голодомору 1932-33 років в Україні були зроблені на Поволжі та у США під час Великої депресії. На підставі цього активісти молодіжного руху зробили висновок, що президент Віктор Ющенко відкриваючи подібні музеї, хоче заручитися підтримкою націоналістів на майбутніх виборах. Тому активісти молодіжного руху вирішили висміяти українського лідера, а заразом пожартувати, або вірніше, поглумитися над Голодомором.

За словами організатора акції, її учасники прийдуть з тими самими фотографіями, які, на їх думку, взяті з історії США. На них людина в масці Ющенка буде підмальовувати індійців і робити підпис - "Хлопці голодують". Акція дозволена владою Москви і відбудеться о 12 годині за київським часом. Рух "Местные" було створено при губернаторі Московської області.

Як повідомлялося, Служба безпеки України визнала, що при організації в Севастополі виставки, присвяченої Голодомору 1932-33 років, були допущені серйозні помилки. "Три з них - це фотографії американські часів депресії, одна з фотографій - це фотографія з Поволжя. Вони були представлені виключно в Севастополі. Зараз відповідно ці стенди зняті, помилка буде виправлена", - повідомив директор галузевого архіву Служби безпеки Володимир Вятрович.

Читайте також:

У Севастополі представили фальшиві фотографії Голодомору

Росія доводить, що Голодомор не був геноцидом

У Харкові розпочався суд щодо пам'ятних знаків УПА і жертвам Голодомору

"Голод-33" отримав нагороду Венсенського кінофестивалю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: