Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Під’їзд, як під’їзд": керівник ОСББ не почувається винною за трагічний обвал у Добропіллі

Син голови будинку також постраждав при падінні конструкції ґанку.

У Добропіллі внаслідок обвалу піддашку та ґанку загинула 8-річна дівчинка і ще троє дітей отримали травми. Трагедія сталася, коли сильний вітер змусив малечу піти з грального майданчика та сховатися біля під’їзду, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Мешканці будинку кажуть, що опори стіни були повністю зношені, і в такому ж стані перебувають решта ґанків. "Вони просто стоять на бетоні. Нема гарантій, що цю не штовхни – і вона не завалиться", - кажуть сусіди. Вони нарікають, що після обледеніння всі конструкції дуже сильно пошкодило. А очевидець трагедії не хоче навіть згадувати про побачене. "Вони туди попадали, їх витягли, а дівчинка одразу – несумісне з життям", - каже він.

ВідеоУ смерті 8-річної дівчинки у Добропіллі підозрюють керівників ОСББ, на балансі якого стоїть дім

Крім обстеження будинків, у поліції відкрили кримінальні провадження за фактом смерті дитини та службової недбалості. Слідство, найімовірніше, затягнеться, бо серед трьох потерпілих дітей, що вижили під бетонною плитою, - і син голови ОСББ. 

У смерті 8-річної дівчинки у Добропіллі підозрюють керівників ОСББ, на балансі якого стоїть дім

Начальник місцевої поліції Юрій Кондрацькій запевняє, що ситуація сумлінно розслідується. "Працівниками поліції спільно з комунальниками проводяться обстеження під’їздів нашого міста з метою встановлення аварійно-небезпечних ділянок, щоби в подальшому уникнути подібних аварійних ситуацій", - заявив він. Крім обстеження будинків, у поліції відкрили кримінальні провадження за фактом смерті дитини та службової недбалості. Під підозру вже потрапили керівники ОСББ, на балансі якого перебуває дім.

Серед потерпілих дітей, що вижили під бетонною плитою, є син голови ОСББ. Зараз Галина Швець не відходить від лікарняної палати сина. Жінка твердить, що винною себе не відчуває, адже працює на громадських засадах, і є таким самим мешканцем 5-поверхівки, як і інші. "Під’їзд, як під’їзд. Ніяких звернень не було", - твердить вона.

Потерпілих дітей у понеділок з Добропілля спецтранспортом відвезли в лікарню Красного Лимана, бо там їм мають створити кращі умови для одужання. Тим часом добропільських батьків історія з плитою неабияк налякала – малюків багато хто тепер зустрічає коло під’їздів. "Мама взагалі сказала: на вулицю не вийдеш", - зізнається малеча.

Кореспондент ТСН Мар’яна Бухан

Залиште свій коментар

Вибір редакції