Перейти до змісту
Під Запоріжжям невідомі підпалили будинок шкуродерів, які катували та знімали порно з тваринами - ЗМІ

Під Запоріжжям невідомі підпалили будинок шкуродерів, які катували та знімали порно з тваринами - ЗМІ

Одного з підозрюваних "жорстоко побили".

У Вільнянському районі під Запоріжжям невідомі підпалили будинок та автомобіль групи осіб, підозрюваних у знущанні над тваринами та викладенні відеозаписів шкуродерства у соціальних мережах. 

Про це опівночі вівторка, 11 серпня, повідомили на Instagram-сторінці "Це Запоріжжя".

"Горить будинок і авто вільнянськ шкуродерів. Організатора серйозно побили", - йдеться у повідомленні. Автори також закликали людей "утриматися від самосуду та інших незаконних методів впливу".

Інформація попередня й наразі уточнюється. 

Нагадаємо, що трійці загрожує до восьми років за ґратами. Незважаючи на зібрані докази злочину, під арешт в поліції їх не узяли. Завершення слідства ті мають чекати вдома, під особистим зобов'язанням. 

Як повідомлялося, справжню фабрику смерті у Запорізькій області виявили київські зоозахисники. Вони розповіли, що шкуродери знущалися з тварин та викладали відео у соцмережі. За доступ до шокуючого контенту правили з підписників по пів сотні євро. Відео знімали впродовж кількох років.

Відео Катування заради переглядів: у Запорізькій області зоозахисники викрили шкуродерів

У дачному кооперативі під Запоріжжям виявили хату, де кілька років поспіль шкуродери знімали відео катування тварин. За доступ до шокуючого контенту підписники платили по пів сотні євро. Відео знімалися кілька років. Протягом цього часу мучителі закатували сотні беззахисних тварин.    

Катування заради переглядів: у Запорізькій області зоозахисники викрили шкуродерів

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин