Син колишнього генпрокурора Потебенька підбиратиме кадри Пшонці

Головним по кадровому забезпеченню ГПУ стане Юрій Дьомін, син Михайла Потебенька, колишнього генерального прокурора України.

У Генеральній прокуратурі тривають перестановки і розподіл обов'язків. Новий генпрокурор Віктор Пшонка пообіцяв повідомити про них у найближчий понеділок.

Як відомо, новими заступниками генпрокурора стали Степан Молицький (зберіг за собою статус прокурора Криму), який з листопада 2003-го по липень 2004 років уже був заступником генпрокурора, а також Михайло Гаврилюк (раніше працював прокурором Тернопільської, Полтавської, Одеської областей, а останнім часом - в адміністрації президента) і Віктор Войцишен (колишній прокурор Полтавської області).

За інформацією видання, Віталій Щоткін - вже не заступник генпрокурора. Він призначений першим заступником начальника Головного управління організаційного і правового забезпечення ГПУ.

Головком кадрового забезпечення буде керувати Юрій Дьомін, син Михайла Потебенька, колишнього генерального прокурора України (1998-2002 роки).

Нагадаємо, екс-генпрокурор Олександр Медведько вже отримав портфель першого заступника секретаря РНБО (раніше, повідомлялося, що він стане секретарем Раднацбезу замість Раїси Богатирьової, яку готували главою МОЗ).

Читайте також:

Янукович особисто попросив у Ради призначити нового генпрокурора

Янукович: Медведько сам попросив звільнити його

Уряд чекає хвиля кадрових перестановок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: