Підготовка Львівщини до ЄВРО-2012 задовольнила УЄФА

Представники УЄФА оглянули низку готелів та тренувальні поля Львівщини. Не дуже задоволені лише станом доріг.

Експерти УЄФА позитивно оцінили зрушення в підготовці готелів та тренувальних полів до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року на Львівщині. Зауваження стосувалися лише стану доріг.

Про це заявив начальник Головного управління містобудування, архітектури та просторового розвитку Львівської ОДА Степан Лукашик після того, як представники УЄФА оглянули низку готелів та тренувальні поля - Дрогобицький та Моршинський стадіони.

Нагадаємо, 30 липня, у Львівській області перебували експерти УЄФА - директор департаменту з організації заходів УЄФА Лукас Ахерман, начальник відділу по роботі з тренувальними центрами Володимир Хилинський, начальник відділу з питань розміщення Андрій Ставенко.

Нагадаємо, з готовністю українських міст до Євро-2012 до цього часу є проблеми. Найскладніша ситуація - з Києвом і Львовом. Побувавши в Україні з інспекцією на початку квітня, президент УЄФА Мішель Платіні поставив ультиматум: якщо в Києві не встигнуть вчасно здати стадіон, то Євро-2012 Україні не бачити. Колесников тоді ж заявив, що арену в столиці до чемпіонату здадуть в будь-якому випадку. На початку ж червня наглядова рада УЄФА у Женеві заявила, що у всіх чотирьох міст України є всі шанси прийняти Євро 2012.

Читайте також:

У Львові представлено логотип міста до Євро-2012

УЄФА залишила українські міста Євро-2012 без змін

Матчі Ліги чемпіонів і Євро-2012 обслуговуватимуть п'ять арбітрів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: