Підкорення Карпат: під час сходження на Говерлу шістьом туристам стало зле

Підкорення Карпат: під час сходження на Говерлу шістьом туристам стало зле

Туристам надали допомогу рятувальники.

В Івано-Франківській області 8 серпня шість туристів потребували допомоги під час сходження на гору Говерла по "зеленому маршруту". У всіх них погіршився стан здоров'я та самопочуття.

На допомогу вирушили дві робочі групи рятувальників, повідомляють в пресслужбі ДСНС. 

Повідомлення від туристів надійшло о 12:40. Стало зле одному з туристів 1972 року народження, який разом з групою з 25 людей з Луцька, піднімався на Говерлу. Йому потрібна була допомога у транспортуванні його до підніжжя гори. 

О 13:45 рятувальники прибули до потерпілого, його стан був задовільний, повідомляють в ДСНС. Туриста супроводжували до спортивної бази "Заросляк". 

Цього ж дня до рятувальників надійшло ще 5 звернень від туристів про надання допомоги під час сходження з гори Говерла через погане самопочуття. Вони вирушили до постраждалих двома робочими групами. Наразі стан всіх туристів, яким надали допомогу, задовільний.

Нагадаємо, 29 липня туристи з Києва повідомили рятувальникам, що знайшли чоловіка, якому потрібна допомога. Його побачили поблизу полонини Буревка та гори Сивуля Рожнятівського району, що на Прикарпатті. Виявилося, що чоловік вже тривалий час сам живе у гірських лісах

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів