Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підлетів дах: у Кіровоградській області блискавка зруйнувала будинок та травмувала жінку

Підлетів дах: у Кіровоградській області блискавка зруйнувала будинок та травмувала жінку

У будинку не вціліло нічого.

Підлетів дах і розійшлися стіни: на Кіровоградщині під час вибуху в сільській хаті дивом вціліли двоє дітлахів 6 та 7 років, а їхня 28-річна мама із численним травмами опинилася у лікарні.

Очевидці припускають, що будинок зруйнувала кульова блискавка. Про те, як усе відбувалося і в якому стані травмована жінка, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

28-річна Анжела нині у лікарні. Майже все її тіло посічене склом, жінка не бачить на одне око, яке травмували уламки стелі. Згадуючи події грозового вечора, подружжя не стримує сліз.

В одну мить вони позбулися усього свого майна, але тішаються: вціліло найцінніше - діти. Син і донька відбулися переляком. Коли почалася гроза, чоловік якраз під‘їжджав додому, а дружина поклала дітей спати і задрімала.

"Повимикали все з розеток, абсолютно все, антени повитягували. Вікна, двері, все позачиняли, сквозняка не було ніякого. Я прокинулася, думаю, щас гляну, котра година. Взяла в руки телефон, відкриваю телефон - свист, різкий такий спалах. Мене скинуло з ліжка. Чую, діти плачуть. А я не можу відкрити очі, все затікає, все пече", - згадує потерпіла.

Її чоловік Ростислав розповідає: "Коли забіг, то темрява просто була в хаті. Нічого взагалі видно не було. Побіг на крики. Малі кричали, а вона на чотирьох лізла. Я її підняв. Повністю в крові вона була".

Крізь щілини в стелі та стінах добре видно небо. Вибух був такої сили, що підкинуло дах і розійшлися стіни. У самій хаті не вціліло нічого.

Відео Во время грозы молния попала в сельский дом и травмировала маму двоих детей

Підлетів дах і розійшлися стіни. У Кіровоградській області під час вибуху у сільській хаті дивом вціліли двоє дітлахів 6 та 7 років, а їхня 28-річна мама із численними травмами опинилася у лікарні. Місцеві припускають, що будинок зруйнувала кульова блискавка. Чи можливо це, як усе відбувалося і в якому стані травмована жінка – дізнавалася ТСН.

Во время грозы молния попала в сельский дом и травмировала маму двоих детей

Очевидці припускають, що вночі під час грози до будинку влетіла кульова блискавка і там вибухнула. Такої ж думки дотримуються й енергетики, які оглянули місце події. Адже іншого пояснення, що могло спричинити такої сили вибух у приміщенні, не мають. У хаті був газовий балон, але він залишився цілий. Припускають, що розряд притягнув мобільний телефон.

"Попала шарова блискавка в будинок. Жінка, яка перебувала в цьому будинку, користувалася ввечері мобільним телефоном, дивилася, і в той момент потрапила в будинок молнія", - пояснює начальник Петрівського РЕМ Віталій Писаренко.

Експерти ж кажуть, що існування кульових блискавок наукою не доведено, а телефон у приміщенні притягнути розряд такої сили не міг. 

Місцеві посадовці уже оглянули пошкоджену хату і дійшли висновку, що жити там більше неможливо.

"Я не бачу там, що її буде відновлено. Тому що удар настільки сильний був, що, бачу, навіть стеля підскочила", - каже очільник Петрівської райдержадміністрації Валерій Больбот.

Нині родині шукають нове житло. Медики ж твердять, що у потерпілої жінки є шанси відновити зір, але лікування буде тривалим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції