Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підлітки у Вінницькій області урятували кремезного чоловіка з крижаної пастки на ставку

Чоловік у лікарні і має проблеми з кінцівками, але життю загрози немає.

На Вінниччині чоловік упав у ставок і ледь не загинув, якби не двоє підлітків. Владислав та Максим проходили неподалік водойми, почули крик про допомогу. Хлопці, не вагаючись і не розгубившись, кинулись у ставок, йдеться в ТСН.19.30.

16-річні Максим та Влад увечері поверталися з дискотеки, аж раптом біля ставка в темряві почули крик на допомогу. «Ми світимо фонариком підходимо і видно одну голову», - розповідає юнак.

Хлопці побачили, що у ставку з останніх сил борсається чоловік. Підлітки спочатку викликали рятувальників, але зрозуміли, що ті можуть не встигнути, тому кинулись у воду. «Ми почали  спускатись і почали тягнути, а було дуже тяжко, нічого не допомагало. Ми його тільки голову підняли і все», - розповідає Владислав Брежіцький.

Глибина біля берега невелика, але чоловік був знесилений. Проте Влад та Максим по черзі щосили тягли бідолашного.  «Ми його почали витягувати, потім положили. Прибігли рятувальники, почали збирати одяг. Його занесли і якраз приїхала швидка», - пригадують хлопці.

Медики діагностували в 56-річного чоловіка сильне перехолодження та обмороження кінцівок. Кажуть, якби він був у воді ще 10 хвилин – загинув.  «Сильне переохолодження, тиск в нього дуже низький. Є холодове ураження на ногах в першу чергу», - розповідає заступник головного лікаря Козятинської районної лікарні Ігор Грубеляс.

Чоловік досі в реанімації, але вже одужує, кажуть медики. З’ясувалося, того вечора працівник залізничного депо повертався зі зміни, вирішив скороти шлях і пішов навпростець. На стежці біля ставка послизнувся і шубовснув у воду.

Відео Двоє сміливих підлітків урятували чоловіка, який упав у ставок у Вінницькій області

У Вінницькій області чоловік упав у ставок і ледь не загинув, якби не двоє підлітків. Владислав та Максим проходили неподалік водойми, почули крик про допомогу. Хлопці, не вагаючись і не розгубившись, кинулись у ставок. Щаслива історія порятунку – дивіться далі.  

Двоє сміливих підлітків урятували чоловіка, який упав у ставок у Вінницькій області

Ставок цей має погану славу, кажуть водолази. Щороку в ньому тонуть люди. Те, що хлопчакам вдалося витягти кремезного чоловіка - просто диво. Але все одно радять у таких випадках не лізти самим у воду. «Людині треба щось подати, можливо зняти з себе куртку чи ремінь і якщо людина в паніці схопить того хто рятує, вона мертвою хваткою може не відпустити», - пояснює водолаз.

Влад та Максим прийшли провідати чоловіка в лікарню. Рятівникам він подякував, а от із журналістами зустрічатися не захотів. «Він зустрічався із рятівниками, сказав що цукерки і солодка вода буде від нього, вдруге народився сказав», - розповідають лікарі.

Пригостити солодощами школярів залізничник зможе за 10 днів, коли його випишуть із лікарні. А для Влада та Максима за їхню сміливість рятувальники вже готують відзнаки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції