Підлітки-жартівники: у Дніпрі затримали псевдомінерів, які тероризували школи загрозами вибухів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За обох неповнолітніх правопорушників тепер відповідатимуть батьки.

У Дніпрі затримали підлітків, які кілька днів поспіль повідомляли про замінування шкіл. Через ці дії були евакуйовані тисячі дітей і зірвано десятки уроків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Вони надсилали електронні листи, де перераховували заклади, у яких начебто закладена вибухівка. Через це лише в середу та четвер довелося терміново евакуювати 18 шкіл. Вибухотехніки жодного небезпечного предмета не знайшли.

Відео У Дніпрі затримали підлітків, що кілька днів поспіль повідомляли про замінування шкіл

Вони надсилали електронні листи, в яких перераховували заклади, де начебто закладена вибухівка. Лише в середу та четвер довелося терміново евакуювати 18 шкіл. Вибухотехніки жодного небезпечного предмета не знайшли. Аби заплутати сліди, підлітки надсилали повідомлення про бомби в школах не лише Дніпра, а й Кам'янця-Подільського. Обох псевдомінерів знайшла кіберполіція.

У Дніпрі затримали підлітків, що кілька днів поспіль повідомляли про замінування шкіл

Аби заплутати сліди, підлітки надсилали повідомлення про бомби в школах не лише Дніпра, а й Кам’янця-Подільського на Хмельниччині. Однак врешті обох псевдомінерів вирахувала кіберполіція. Під час обшуків у підлітків, імена та вік яких поліція не розголошує, знайшли телефони і комп’ютери, з яких вони відправляли листи. "Зірвати уроки", - пояснили свої мотиви затримані.

За такі злочини передбачено ув’язнення до восьми років, проте за неповнолітніх зловмисників відповідатимуть їхні батьки. "Мотив злочину – створення штучного ажіотажу навколо замінувань, про яке підліткам стало відомо із засобів масової інформації. Тому ми нагадуємо, що неправдиві повідомлення про загрозу безпеці громадян – це не жарти, а кримінальне правопорушення", - розповіла пресофіцерка Національної поліції України Мар'яна Рева.

Залиште свій коментар

Вибір редакції