Підопічний Фагота у "Танцюю для тебе" отримав те, про що мріяв

Третій сезон танцювального шоу на каналі "1+1" закінчився, але для дітей, заради яких танцювали учасники, все тільки починається. Підопічний Фагота, флейтист Роман Геро, отримав інструмент своєї мрії.

Підопічний Фагота у
Підопічний Фагота у "Танцюю для тебе" отримав те, про що мріяв
У п'ятницю, 4 грудня, 12-річному одеситу Ромі Геро, за якого у "Танцюю для тебе" танцював Фагот, вручили новеньку срібну флейту, привезену на замовлення з-за кордону. Вручення проходило в урочистій обстановці - в актовій залі музичної школи, де Рома провів половину свого життя.

"Багато викладачів школи доклали руку до успіхів Роми, - каже мама Оксана Геро. - Це і вчителька з фортепіано, і викладач з композиції, ударних, сольфеджіо. Тому ми вирішили, що така важлива подія, як вручення Ромі професійної флейти маэ пройти серед тих, кому він зобов'язаний своїми досягненнями. Сьогоднішні успіхи Роми - це колективні зусилля. Нова флейта - срібна - вона і звучить багатше, і прослужить довше. На сріблі крапельки вологи, що виділяються під час видиху, не викликають корозії. Зараз син зайнятий тим, щоб "роздути" флейту. Як кажуть духовики: у новому інструменті немає душі і його спочатку треба оживити..."

Нагадаємо, Рома Геро - талановитий флейтист, який мріє стати всесвітньо відомим музикантом. Для цього у хлопчика є усі дані: Рома вміє грати на всіх (!) видах флейт. Він - володар Гран-прі та призер різних музичних конкурсів України, лауреат міжнародного конкурсу в Італії. Для подальшого професійного зростання хлопчику необхідна була така ж професійна флейта та 1000 євро для поїздки на міжнародний музичний конкурс в Італію, звідки Ромі давно прийшло запрошення. Але батьки Роми не могли собі дозволити такі витрати - в сім'ї Геро троє дітей, старший з яких - 15-річний Богдан - хворий на ДЦП. Левова частина батьківського бюджету йде саме на Богдана, якому життєво необхідне спеціальне ортопедичне ліжко з підйомником (більшу частину часу підліток проводить лежачи).

"Мені дуже хотілося допомогти Богдану, - зізнається Рома. - Я часто граю йому на флейті, якось намагаюся підняти настрій. У проект "Танцюю для тебе" я насамперед йшов ради Богдана. Але й флейту хорошу мені теж хотілося отримати, щоб далі вчитися грати. Я досі не можу заспокоїтися від того, що брав участь в цьому проекті. Окрім величезної допомоги я отримав стільки позитивних емоцій!"

За мрії Роми - допомогти старшому братові, придбати професійний інструмент для себе і поїхати на конкурс до Італії - у проекті "Танцюю для тебе" танцювали Фагот та Євгенія Колісниченко. Ця пара вибула за крок до фіналу. Менше з тим, на гала-концерті Ромі вручили три чеки: 25 тис. гривень від телеканалу "1+1", 25 тис. грн від благодійного фонду Влади Прокаєвої "Обдаровані діти - майбутнє України" і 25 тис. грн від клініки "Євролаб" на лікування Богдана та сертифікат на обстеження всієї родини Геро.

Саме гроші, отримані від благодійного фонду "Обдаровані діти - майбутнє України" і телеканалу "1+1" пішли на придбання нового, дорослого, якісного та професійного інструменту для Роми. Його спеціально замовляли за кордоном. Залишок грошей з цих двох чеків сім'я Геро відклала на поїздку сина до Італії - на музичний фестиваль, який пройде в середині лютого 2010 року.

Чек, отриманий від клініки "Євролаб", піде на придбання спеціального ортопедичного ліжка з підйомником для Богдана Геро. Подібні ліжка виготовляють лише на замовлення, з урахуванням індивідуальних особливостей людини.

Читайте також:

Проект "Танцюю для тебе" здійснив заповітну мрію свого переможця

Герої шоу "Танцюю для тебе-3" отримали призів на мільйон гривень

У "Танцюю для тебе" всі пари станцюють "на біс", а Фагот - на уколах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: