Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підозру в недбалості оголосили педіатру з Вінниччини, яка не помітила у дитини розрив кишківника

5-річний хлопчик помер за кілька годин після відвідин лікаря

На Вінниччині лікаря підозрюють у непрофесійних діях, що призвели до загибелі пацієнта. Ідеться про 5-річного хлопчика, якого батьки привезли в лікарню з болем у животі та блювотою. Черговий лікар заявила, що це звичайне отруєння. Уночі малюку стало гірше і врятувати його не змогли. Слідство тривало півроку і весь цей час педіатр лікувала дітей, йдеться в ТСН.16.45.

Для Тетяни її маленький Віталик назавжди залишиться  п’ятирічним. Кілька місяців тому батько забрав  Віталика із садочка. Вдома  малюк почав скаржитися на біль у животі. Наполохані батьки повезли сина у лікарню.

«Поїхали у лікарню. Бо це ж ніч йде. Вона нам каже, що отруєння, почала його мити. Далі каже, що можете йти додому і на ранок все буде добре», - пригадує мама Віталіка.

Черговий лікар без аналізів та УЗД переконала батьків, що це банальне отруєння. Але вдома дитині зробилося гірше.

«Я до ранку не спала, я біля нього була. Десь о четвертій ранку він почав жовкнути і почало його виправляти, зуби заціпив», - пригадує жінка.  

ВідеоНа Вінниччині лікаря підозрюють у непрофесійних діях, що призвели до загибелі 5-річного хлопчика

На Вінниччині лікаря підозрюють у непрофесійних діях, що призвели до загибелі пацієнта. Йдеться про 5-річного хлопчика, якого батьки привезли в лікарню з болем у животі та блювотою. Черговий лікар заявила, що це звичайне отруєння. Вночі малюку стало гірше і врятувати його не змогли. Слідство тривало півроку і весь цей час педіатр продовжувала лікувати дітей. 

На Вінниччині лікаря підозрюють у непрофесійних діях, що призвели до загибелі 5-річного хлопчика

Батьки викликали швидку. Та не дочекавшись її, самі повезли малого до лікарні.

Коли хлопчика привезли вдруге, він був уже без ознак життя, каже головний лікар. У малого  розірвався кишківник і почався некроз. Якби черговий педіатр одразу шпиталізувала дитину, шанс на порятунок був би. 

«Вона не запідозрила патологію, яка була у черевній порожнині. Їй треба було викликати хірурга, він спеціаліст, він повинен був з’ясувати все і вже  і лікувати», - каже головний лікар.

Педіатр, яка припустилася помилки - з багаторічним досвідом. За сумісництвом працювала у двох лікарнях. В одній і досі приймає пацієнтів. Навіть на час слідства її не відсторонили від роботи.

Відомо, що напередодні педіатру уже оголосили про підозру в службовій недбалості, що призвела до смерті дитини. А чи працюватиме вона далі - залежатиме від суддів.

«Слідчі та прокурор мають право звернутися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу та відсторонення від посади цієї особи», - пояснюють у прокуратурі.

Якщо провину медика доведуть, їй загрожує до трьох років в’язниці або до 5 років обмеження волі, без права на лікарську практику. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції