Підозрюваний у вбивстві 11-річної Дарини Лук’яненко відмовився від своїх зізнань

Підозрюваний у вбивстві 11-річної Дарини Лук’яненко відмовився від своїх зізнань

Засідання перенесли через неявку адвоката Тарасова.

Єдиний підозрюваний у вбивстві 11-річної Даринки Лук'яненко змінив свої свідчення. Тепер він заперечує, що вбивав, і винним себе не вважає.  Це стало відомо сьогодні, на першому судовому засіданні по справі, йдеться у ТСН.16:45.

Дарина Лук'яненко зникла в рідному селищі по дорозі до танцювального гуртка. Півтисячі правоохоронців та волонтерів шукали її шість днів. Знайшли за кілька метрів від того місця, де її бачили востаннє, на подвір'ї 22-річного місцевого жителя у вигрібній ямі.

Під тиском доказів він зізнався в скоєнні жорстокого вбивства та спробі зґвалтування дівчинки. Нині ж у залі суду від своїх попередніх зізнань хлопець навідріз відмовляється. Твердить – свідчення з нього вибили. Засідання по справі сьогодні відкрили, але одразу перенесли, адже до суду не з'явився адвокат обвинувачуваного. Слухання судді хочуть розпочати завтра, 11 грудня.

"Те що поліція говорила мені, то я і сказав. Я визнавав, бо мені сказали, що якщо я не буду визнавати, коли мене били у відділку, сказали, щоб я визнавав", - заявив підозрюваний Микола Тарасов.

Як відомо, 11-річна Дарина Лук'яненко із селища Іванівка на Одещині зникла 13 червня, її шукали 6 днів. 19 червня поліція знайшла її тіло у вигрібній ямі. Поліція опублікувала відео обшуку будинку, де знайшли тіло Лук‘яненко. Потім було оприлюднене фото підозрюваного. Ним виявився 22-річний сусід дівчинки, який зізнався у скоєнні злочину.

За словами голови Національної поліції Сергія Князєва, поліція вважає основним мотивом вбивства сексуальний.

TСН.ua зібрав усе, що зараз відомо про зникнення Дар'ї Лук'яненко.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів