Підозрюваний у тероризмі Кривош у суді розповів, чому захопив автобус та чи шкодує про скоєне

Підозрюваний у тероризмі Кривош у суді розповів, чому захопив автобус та чи шкодує про скоєне

У суді Луцька Плохому обирають запобіжний захід.

Підозрюваний у теракті в Луцьку Максим Плохой (справжнє ім'я Максим Кривош) заявив, що захопив автобус з людьми, бо це "дієвий метод", а про вчинене він не шкодує.

Про це він сказав у Луцькому міськрайонному суді, де йому сьогодні, 23 липня, обирають запобіжний захід.

За його словами, день антисистеми – це день правди. На запитання про інсценування він відповів: "Я не знаю, що ви називаєте постановкою. Я здався сам. Жодного штурму не було".

Він також заявив: "Основний терорист – держава. Тобто державне, система. Вона розуміє лише силу". Плохой повідомив, що намагався, аби не дійшло до вбивства людей. 

Чи задоволений тим, шо скоїв, він сказав: "Час покаже". Також він додав, що вчора готовий був померти. Додав, що спільників не мав.

Нагадаємо, 21 липня у Луцьку чоловік на псевдонім Максим Плохой понад 12 годин утримував 13 заручників у захопленій маршрутці. Серед них були вагітна жінка, дитина та люди літнього віку. Нічого схожого за всю історію незалежності Україна ще не знала. Увесь день на луцькому Театральному майдані, де стояв автобус, було чути автоматні черги.

Зловмисник повідомляв, що має вогнепальну зброю та вибухівку, яку погрожує підірвати, якщо не виконають його вимог. Вимагав він, зокрема, від президента рекомендувати дивитися американський фільм про те, як люди знущаються з тварин та використовують їх. Зеленський вимогу виконав. Терорист здався близько десятої вечора. Заручників відпустили.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів